2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
شخصیت واینکه دوسش داشته باشن بهش اهمیت بده احترام وارزش قائل شن یه حمایتگرمیخواد

آها درسته بعد یه سوال دیگه 

دختری که مثلا تو رفاه باشه خونه باباش 

اون چیتان پیتان رو تو خونه شوهرش هم میخواد ؟

مثلا پسره یه خونه ماشین داشته باشه بابای تو ۱۰۰میلیارد سرمایه داشته باشه تو قبول میکنی

خب عزیزم ما خودمون خیلی پولداریم و نیاز ندارم به پول یه پسر ولی خب شانسی دوست پسرم پولدار از اب در اومد  

دختر خاله من فوق‌العاده پولداره با یک پسر متوسط ولی پرتلاش ازدواج کرد معیارش تلاش بود گفت کسی که الان با پول خانواده اش میاد بالا فردا پدل خانواده اش بلاخره تموم میشه ولی کسی که تلاش کرده زندگیم میسازه

من هیچکس نداشتم به جز خودم 🖤 دانشجو پزشکی
آها درسته بعد یه سوال دیگه  دختری که مثلا تو رفاه باشه خونه باباش  اون چیتان پیتان رو تو ...

نه به اون صورت بنظرم اگه عشقشون زیادباشه سعی میکنه کناربیاد بشرطی که پسره زیادهم فقیرنباشه اما بنظرم خونه شوهر کمتر نق بزنه اماشوهر باشخصیت لاقل چیتان پیتان ش روول میکنه ارزشش روداشته باشه😂

2706