2752
2734

معیارم پسر پولدار نیست ولی دوست پسرم پولدار از اب دراومد  

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شخصیت واینکه دوسش داشته باشن بهش اهمیت بده احترام وارزش قائل شن یه حمایتگرمیخواد

آها درسته بعد یه سوال دیگه 

دختری که مثلا تو رفاه باشه خونه باباش 

اون چیتان پیتان رو تو خونه شوهرش هم میخواد ؟

مثلا پسره یه خونه ماشین داشته باشه بابای تو ۱۰۰میلیارد سرمایه داشته باشه تو قبول میکنی

خب عزیزم ما خودمون خیلی پولداریم و نیاز ندارم به پول یه پسر ولی خب شانسی دوست پسرم پولدار از اب در اومد  

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

دختر خاله من فوق‌العاده پولداره با یک پسر متوسط ولی پرتلاش ازدواج کرد معیارش تلاش بود گفت کسی که الان با پول خانواده اش میاد بالا فردا پدل خانواده اش بلاخره تموم میشه ولی کسی که تلاش کرده زندگیم میسازه

دانشجو❤️👩‍⚕️
آها درسته بعد یه سوال دیگه  دختری که مثلا تو رفاه باشه خونه باباش  اون چیتان پیتان رو تو ...

نه به اون صورت بنظرم اگه عشقشون زیادباشه سعی میکنه کناربیاد بشرطی که پسره زیادهم فقیرنباشه اما بنظرم خونه شوهر کمتر نق بزنه اماشوهر باشخصیت لاقل چیتان پیتان ش روول میکنه ارزشش روداشته باشه😂

2706