2752
2734

سلام دوستان دخترم امروز 23 روزه میشه از دیروز متوجه شدم اصلا انگار نمیبینه به صورت نگاه نمیکنه چیزی جلوش مگه میدارم عکس العمل نشون نمیده از دیشب کارم شده سرچ کردن راجع به مطالب بینایی نوزاد موارد نگران کننده رو نشانه های نابینایی اصلا نداره ولی چرا عکس العمل نشون نمیده دو هفته زودتر دنیا اومد وزنش 3 کیلو 70 گرم بود

۲۳ روزه مگه چشماش رو به زور باز نمیکنه؟

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۳ روزه مگه چشماش رو به زور باز نمیکنه؟

نه بزور باز نمیکنه چشماش اونجور که نوشته تنگ یا گشاد نمیکنه همه جا رو نگاه میکنه ها ولی روی یه چیز تمرکز نمیکنه حتی در حد دو ثانیه

این نگرانیا اولا طبیعیه

برای اینکه نه خودت ناراحت باشی نه به بچت منتقل کنی عصر ببرش متخصص

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

اصلا به مطالب اینترنت اعتنا نکن چرته محضه

دکتر ۱۰ سال درس خونده

شما تو نت میگردی

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

وا استرس نداشته باش بابا الان خیلی کوچولوعه هنوز نه دیدش وااضحه نه تمرکز داره رو اعصابش 

اگه خیلییییی نگرانی ببرش بهداشت، یا دکتر 

ولی من میگم چیزی نیس نگرانیه مادرانس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مگه غربالگری بینایی نبردین؟

اگر تهران هستی

بیمارستانها مقیم اطفال دارن ببر

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706