2733
2734
ببینید یکی از دوستای من زمان دبیرستان روزی یه پاکت سیگار میکشید الان به زور میتونه حتی نفس بکشه🙂

من روزی یه پاکت نمیکشم ولی الان ۲۹ سالمهههه،اون چندباری هم ک بستری شدم بیمارستان همش فشار عصبی و پنیک بوده.با سیگار فعلا ک مشکلی ندارم.بعدم ادم باید یروز بمیره دیگه انقدم سلامت زندگی کردن فایده نداره

اصلاااا نکن اینکارو.اینجوری حق میدی بهشون ک نصف شب بیان در خونت.هرچیزی هم باشه باید تحمل کنن تا فردا ...

درسته. یه بار مهمون داشتم بچه ها روتخت پسرم تخمه خورده بودن بعد رفتنشون پسرم پتوش رو از پنجره رو به باغچه تکوند بعد مرده در پنجره رو باز کرد چند تا فحش داد و دوید اومد بالا هروی از دهنش دراومدم بار من مرد اصلا نذاشت بگم بابا پسرم اکنون داده می‌گفت چرا خورده به پنجره ما و عروس هلندی دارن که اونم ترسیده . به خدا بچه م یه جوری ترسیده بود خودم که می لرزیدم میخواستم بگم تو پرنده ت ترسیده اینقدر ناراحتی چه طور سرتا پای ما داره میلرزه و عین خیالت نیست . حلالش نمیکنم . شوهرم هم خونه نبود . جالب اینکه به من می‌گفت ادعای دین و ایمانت میشه اما شعور نداری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دقیقا میدونم بخاطر دخترم موندم ولی گاهی زده ب سرم واسه ارامش روح و روانم دخترمو بذارم پیشش بگم ت ...

اگه خواستی بری با دخترت برو گناه داره بچه بیشتر از پدر به مادر نیاز داره

💛من میتونم💚باید بتونم🤍
2731
اره دقیقا میدونم بخاطر دخترم موندم ولی گاهی زده ب سرم واسه ارامش روح و روانم دخترمو بذارم پیشش بگم ت ...

والا دخترتم بدون همچین موجودی راحت تره و آرامشش بیشتره‌.فک میکنی تنش روانی شما رو اون بچه اثر نداره؟

من روزی یه پاکت نمیکشم ولی الان ۲۹ سالمهههه،اون چندباری هم ک بستری شدم بیمارستان همش فشار عصبی و پنی ...

خب اخه این که دلیل نمیشه🙁 

چون قراره یه روز مرد مسواک نزنین تا دندوناتون خراب بشه یا مثلا انقدر با گوشی کار کنین تا چشماتون سریع ضعیف بشه بعدا گیریم و شما خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو میکنین عمر کردین اونموقع چی☹️

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
درسته. یه بار مهمون داشتم بچه ها روتخت پسرم تخمه خورده بودن بعد رفتنشون پسرم پتوش رو از پنجره رو به ...

والا اخر شبه من حوصله رعایت ادب ندارم بخاطر همین راحت بهت بگم ک:برو جرشون بده.چهاربار فحش کاری بشه و توام دادو بیداد کنی دیگه تموم میشه.جرات ندارن درگیر شن دیگه.درضمن فحاشی مرد ب زن حکم قذف داره یعنی زندانیش میکنن.این دفعه اومد درگیر شد فیلم بگیر تهدیدش کن،درجا هم بزنگ ۱۱۰ جرشون بده نکبت هارو.

با مردم نمیشه با آرامش رفتار کرد وگرنه میخورنت

ن والا😂😍

هر روزه میره براتون ماژیک و دفتر حضور وغیاب میاره مشقاش رو به موقع مینویسه نمراتش عالیه😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2706