2733
2734

کلا ارزوی دور و محالی هست واسم چون هنوز چنتا از درس های دیپلمم پاس نکردم

یهو دلم خاست ادم شم بشینم درسارو بخونم دیپلمو بگیرم و بشینم برای کنکور بخونم،نه اینکه بخام سراسری قبول بشم ک محاله

میخام برای ازاد بخونم ، پرستاری یا ازمایشگاه

میخام مستقل بشم ی هدف محکم تو زندگیم داشته باشم

اینم بگم متاهلم و ی بچه چهار ماهه دارم😃

بنظرتون شدنیه یا بزارم خاطره بشه

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخون 

ولی به کارشم فکر کنا 

من الان شیفتم و مغزم نمیکشه دیگه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
2740
قطعا موفق میشی 

وای یعنی میشه

کلا فکر میکنم ادم مفید نبودم تو زندگیم

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
بعد بچه ی ناز و کیوتو کی نگه داره؟ 

همینو بگو😂

بخون  ولی به کارشم فکر کنا  من الان شیفتم و مغزم نمیکشه دیگه

واقعا شغل شما چیه عزیزم

از همین میترسم ب هدفم برسم ولی غافل باشم از بچم و زندگیم

ولی من شیفتم و خیلیم خوشحالم😁

وای خوشبحالت 

بخشمون گرمه حالمو بد کرده دیگه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706