2752
2734
عنوان

فن پیج کراشم بشم؟؟

152 بازدید | 17 پست

همیشه فن پیجاشو فالو میکنه و باهاشون صمیمی 

اینم بگم من بهش پیام میدادم همیشه ج میداد که سر یه قضیه ای ناراحت شد و دیگه ج نداد(معروفه)

حالا میخوام فن پیجش بشم وسطا استوری هم عکس خودمو بزارم نظرتون؟؟فقط میخوام یه پیخ دیگه بزنم که اگه دوتا پیج تو اینستا داشته باشم پیترسم واسه مخاطب هام بره

بنظرتون میره؟

نه نمیره ،

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیشنهاد خوبیه؟

آره خوبه فقط به نظرم به این زودی عکس خودتو نزار

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
نه حواسم هست نمیدونم چرا میترسم یکی از فامیلا بفهمه به هوا برم

نه پیج دومو نمیفهمن،برای اطمینان میتونی بلاکشون کنی

2706