2733
2734
عنوان

وای دیگه میخوام خود/کشی کنم واقعا

344 بازدید | 25 پست

وای همه ی آدما که شبیه هم نیستن یکی لاغر یکی تپل یکی پوست گندمی یکی سفید

خب منم پوستم گندمی بخاطر حرفای مردم یه زره اعتماد به نفس نمونده برام

همش به فکر اینم خودمو خلاص کنم  اگه بشناسین منو یه تایپیک اینجوریم زده بودم

واقعا حالم بده💔

توی سنی هم هستم که واقعا اینجور چیزا روم تاثیر میزاره ساعت ها میشینم گریه میکنم چجوری جواب این آدما رو بدم؟

زشت ترین نوع مردن خودکشی‌هست . بعد از فکر کردن اینو فهمیدم که نمیتونم به دست خودم بمیرم. و عزیزانم رو زجر بدم

بگذار زندگی ات زیر و رو شود . از کجا معلوم زیر زندگی ات بهتر از رویش نباشد؟🦋🌻

ببخشید اسی ..

بنظرت پوست من چه رنگیه؟!

بنظرم ادم پاکیزه باشه مهربون باشه و اخلاقیات خوب داشته باشه بهتر از مد هست 

سالانه مد تغییر میکنه ادم همینطوری ک هس باید خودشو دوست داشته باشه

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زشت ترین نوع مردن خودکشی‌هست . بعد از فکر کردن اینو فهمیدم که نمیتونم به دست خودم بمیرم. و عزیزانم ر ...

نمیتونم واقعا دیگه با این حرفا زندگی کنم و خودم زجر بکشم

ببخشید اسی .. بنظرت پوست من چه رنگیه؟! بنظرم ادم پاکیزه باشه مهربون باشه و اخلاقیات خوب داشته باشه ...

اخه میدونی چیه جلدی هر فامیلی که میریم و هر کسی که هست به عنوان یک سیاه منو خطاب میکنن 

واقعا چه اهمیتی داره؟

مگه دست تو بوده رنگ پوستت؟

مگه برتریه؟

باید ب حال کسایی که زندگی رو ارزش رو در این چیزا میبیینن غصه خورد

بیخیال فکرشم خطور نکنه به ذهنت زندگیتو بکن رنگ پوست تو چ ربطی ب بقیه داره 

عجبااا

Hello
نمیتونم واقعا دیگه با این حرفا زندگی کنم و خودم زجر بکشم

مم این حس رو داشتم . دقیقا همین زمان که فکر میکردم زشت ترین آدم روی زمینم . به حقیقت وجودم و روحم نگاه کردم . دیدم هیچ سنخیتی بین روح و جسم نیست. روح قشنگ هزار برابر زیبا تره. پس واسه این چیزای الکی خودتو اذیت نکن. چند وقت بگذره خودت متوجه میشی. مردم عاشق آدمای خوب و مهربونن . که شاید خیلی هم زیبا نباشن. شاید تو اطرافت هم دیده باشیشون

بگذار زندگی ات زیر و رو شود . از کجا معلوم زیر زندگی ات بهتر از رویش نباشد؟🦋🌻

منم گندمی روشنه پوستم حالا تو یه عکس از دستت بده ببینم چجورسه من خودم عاشق رنگ پوستمم

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
اخه میدونی چیه جلدی هر فامیلی که میریم و هر کسی که هست به عنوان یک سیاه منو خطاب میکنن 

سیاه خطاب کنه مگه چیه سفید هم باشی یه چیز دیگه میگن،  مگه خوده طرف که این حرف و زده اصلا کی هست،  چرا به ادما انقد ارزش میدین، خیلی ها به چیزی که میگن فکر نمیکنن چیزی میگن که گفته باشن ما هستیم،  ولی شما محل نزار 

اگه پوستت سالمه میتونی یکم به خودت برسی و خیلی قشنگ بشی ابروهاتو درست کن مژه بکار بینی عمل کن اووو ببین چقدر خوب میشی 

اقدامم میشه دعا کنید نی نی دار بشم خیلی منتظرم دستپختم عالیه اگه جایی در مورد غذا نظر دادم مطمعن باش خوبه  به زودی منم تیکر بارداری میزنم  

زن داییم پوست سبزه ای داره 

ولی بعضی وقتا انقد قشنگ میشه 🥹 خیلی پوستش با چهرش هارمونی جذابی داره

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
یکی از تجربه گرهای مرگ می گفت جای خودکشی کننده ها تو اون دنیا بدترین و تاریک ترین و وحشتناک ترین جاس ...

میگن که بعدش جدای از عذاب و اینا خودشون پشیمون میشن بخاطر زندگی ای که خودشون باطلش کردن

Hello
2706