2737
2739
عنوان

شوهرم نی نی سایتی شده🤣🤣🤣

1143 بازدید | 55 پست

سلام دوستان .باردارم و لکه بینی دارم بخاطر جفت پایین بعد همسرم خیلی نگرانه هی میره سرچ میکنه امشب دیدم هی داره نظرات کاربرایی ک در مورد لکه بینی نوشته بودن و میخوند و ب من دلداری میداد .خبر نداره من همش نی نی سایتم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😂همین اتفاق برام افتاد ولی نه شوهر

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جرررررر😅😅😅😅🥺🥺🥺🥺

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2740

شوهر منم یه بار میخواست آبگرمکن رو تعمیر کنه دیدم داره نظرات رو میخونه و می‌خنده بهش گفتم چی شده گفت باورم نمیشه خانومای نی نی سایتی از تعمیر آبگرمکن هم تاپیک زدن😂😂😂

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

وااای شوهر من ک خیلی بدش میاد میگه حموم زنونس

منم نمیام زیادا ولی هروقت بیام ببینه میگه این چیه! برو دنبال موفقیتت ن با چهار زن بی سواد بحث کنی ک با شوهرشون مشکل دارن

(ببخشید الته توهین نشه ها شوهرم میگه) 

شوهرمنم میاد سوالاشو میزنه ازهمینجا اطلاعات میگیره 😁البته نکه خودش بپرسه ها تنها سرچ میکنه باگوشیش

شوهر منم  

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

خب حالا شما ناراحتی یا خوشحال

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706