2752
2734
عنوان

شوهرم نی نی سایتی شده🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 55 پست
وااای شوهر من ک خیلی بدش میاد میگه حموم زنونس منم نمیام زیادا ولی هروقت بیام ببینه میگه این چیه! بر ...

شوهرت احتمالا بی سواده گلم .مدرک من فوق لیسانسه و مطمئنم اکثرا خانم ها هم همینن اینجا ی محیط تبادل نظره ن حموم زنونه .

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب حالا شما ناراحتی یا خوشحال

در واقع ناراحتم چون از شدت استرسشه ک هی چنگ میزنه ب اینترنت بلکه ی مطلبی پیدا کنه ک امید بخش باشه .

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اکسمو با نینی سایت آشنا کرده بودم

یه متین تو سایت دیدین اکس منه😂

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
فرض کن لو بریم😂💔

😂😂من تاپیک نمیزنم 

۱ خصوصی دارم اونم‌میترکونم

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
شوهرت احتمالا بی سواده گلم .مدرک من فوق لیسانسه و مطمئنم اکثرا خانم ها هم همینن اینجا ی محیط تبادل ن ...

ن عزیزم شوهرم بی سواد نیس تو دانشگاه خوبیم مدرک گرفته و نطرشو گفته

اینک میگید فوق لیسانس خب الان لیسانس ک کشکه فوقم همینطور ولی دانشگاش مهمه

منطور همسرم از سواد مدرک تحصیلی نبود

به هرحال توصیح دادم ک من توهینی نکردم

خیر عزیزم🤣😎❤️دور از شوخی از جهتی درست میگه البته 😅❤️ادم موفق اینجا کمه

عه حیف شد 🤐😃🤍 ببینید اینجا هم مثل اینستا می مونه بستگی داره شما چه افراد یا کاربرهایی رو دنبال میکنید . مثلا من اکثرا کاربرهای موفق رو تاپیک هاشون رو می بینم که اتفاقا تحصیلات و شعور و سوادشون هم بالاست.  یا زن های خودساخته ی موفق و قوی . و موفقیت هم نسبیه بستگی به خیلی آیتم ها داره مثلا کسی تو زندگی خانوادگیش موفقه ولی تو کار و تحصیلات نه .یکی تو کارش موفقه یکی توی فرزند پروری و خیلی موردای دیگه هم هست .اصلا از نظر علم روانشناسی آدم موفق مطلق توی همه ی زمینه ها نداریم😅 . بی انصافیه بگیم زن موفق اینجا کمه 🥲🙂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
فرض کن لو بریم😂💔

وببینن چقد غیبتشو کردین

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊کسانی که اعتقادی ندارن به هییچ عنواان ریپلای نکنن من انرژیم رو صرف افرادی که شکاک هستن هدر نمیدم❌ قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی و سوالات مربوط به علم ماورا در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
ن عزیزم شوهرم بی سواد نیس تو دانشگاه خوبیم مدرک گرفته و نطرشو گفته اینک میگید فوق لیسانس خب الان لی ...

ب هر حال دیگه فکر نکنم همه رتبشون ۱۴۸ بوده باشه ولی من بودم .یا معدل الف دانشگاه بوده باشن .اینم بودم ...اینجا صرفا برام محیطی ک بدون اینکه کسی ادم رو بشناسه میتونه در مورد خیلی مسائل تبادل نظر کنه و خودش ی پوئن مثبته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه حیف شد 🤐😃🤍 ببینید اینجا هم مثل اینستا می مونه بستگی داره شما چه افراد یا کاربرهایی رو دنبال می ...

شاید من کم دیدم عزیزم ولی بله درست میگی

حالا من اصلا از تاپیک دعوا با مادرشوهر و خواهرشوهر و اکسم رفته و نکسم پیام داده و... خوشم نمیاد و توشم نمیرم ولی خیلی دیدم از این قبیل تاپیکا

بعصیا هم ک بچه مدرسه ای ان فکر میکنن بزرگ شدن 

ولی من یکی دوتا تاپیک رفته بودم همسرم پیشم بود خوند گفت اینا چین چی میگن🤣🤣🤣 دیگه تعمیم میده به کل سایت میگه چرا میرییی

من از همین خانمهای نی نی سایت خیلی راهنمایی ها گرفتم  شوهرم هم کاربریم رو میدونه باهم بودیم که ...

اتفاقا من سرشب داشتم با مادرم صحبت میکردم و جریان تاپیک اون دختری که می‌خواست خواستگارش رو رد کنه و خودش همش گریه میکرد و دل به دل پسره میداد بعد با نصیحت و بعضا توپ و تشر نی نی سایتی ها رفت به پسره معقولانه و جدی جواب رد داد و راحت شد تعریف می کردم .یا اون دختری که گوشی آیفون خودش و طلاهای خودش و مادرش رو به دوست پسرش داده بود و با راهنمایی دلسوزانه ی کاربرها بالاخره تونست یه تصمیم درست بگیره و.‌... داشتم میگفتم یه سری کاربرهای نی نی سایت هستند که میتونن روی توانمند سازی و از سادگی و وابستگی در اومدن دخترای خام خیلی تاثیر بذارن 🙂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
2706