2733
2734
عنوان

شوهرم نی نی سایتی شده🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 55 پست
ب هر حال دیگه فکر نکنم همه رتبشون ۱۴۸ بوده باشه ولی من بودم .یا معدل الف دانشگاه بوده باشن .اینم بود ...

من خودم 40 روزم درس نخوندم برای کنکور انسانی رشتم تجربی بود ولی 931 شدم منطقه 2 نمیدونم رشته شما چی بوده ولی انسانی راحته رتبه شدن توش

حالا این کارشناسی بود ک مهم نیس

رتبه ارشدم ک 50 ب بالا تعریفی نداره

رتبه کنکور همسرم چی بود و بقیشم بماند چون موصوع بحث ما این نیس☺️😉 همسرم تاپیک و نطرات یه سریارو خوند اینو گفت صرفا به شخص شما نگفته ک

اون نطراتم سطحش پایین بود واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید من کم دیدم عزیزم ولی بله درست میگی حالا من اصلا از تاپیک دعوا با مادرشوهر و خواهرشوهر و اکسم ر ...

ولی من تحصیلاتم روانشناسی هست اتفاقا تاپیک های وابستگی به اکس و نکس و ‌‌... هم میرم 😅 چه اشکالی داره ؟ میرم که اگه از دستم بربیاد راهنمایی کنم بلکه مسیر درست رو پیدا کنن ولی خب ۸۰ درصد کاربرهای پخته و تجربه دیده و موفق هم دیدم همینطورن. یعنی می بینی اصلا تاپیک شخصی ندارن و فقط برای راهنمایی و کمک به هم جنس خودشون توی تاپیک ها میرن . به خاطر همین خب طبیعیه که همسرتون از چندتا تاپیک فکر کنه محیط اینجا اکثرا اینجورین 😃 به نظرم وقتی تاپیک اینجوری دیدن باید حداقل چهارتا کامنت عاقلانه ی افراد هم میدیدن بعد قضاوت میکردن🙂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
اتفاقا من سرشب داشتم با مادرم صحبت میکردم و جریان تاپیک اون دختری که می‌خواست خواستگارش رو رد کنه و ...

آره واقعا خیلی اوقات اعتماد از دست رفته رو میتونیم با راهنمایی درست کاربرهای با تجربه به دست بیاریم 

خیلی اوقات آدم برا ادامه ی زندگیش نیاز به درد و دل با یه سری افراد داره و اینجا خیلی میتونه کمک کنه 

فکر کنم خود شما تو پست قبلیتون هم به این موضوع اشاره کردید که اینجا مثل اینستا میمونه بستگی داره خودمون چه استفاده ای ازش بکنیم و  وارد چه تاپیکی بشیم 

2731
چه بیوی عاشقانه بودی ها خوشم اومد ایشالله که عشق برا همین باشه 😍

۰🌹❤❤❤

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
مخصوصا توکه کلی تاپیک داری معروفی شدی واس خودت😁

خاک تو سرم عررر😭😭😭😭دارم سعی میکنم تاپیکای خصوصیمو بزارم بپاکن تاحدودی موفق شدم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
آره واقعا خیلی اوقات اعتماد از دست رفته رو میتونیم با راهنمایی درست کاربرهای با تجربه به دست بیاریم& ...

دقیقا .ممنون از توجهتون عزیزم 🌷 جالبه بگم افراد با تجربه و آگاه تو هر زمینه ای پیدا میشن و من برای پیدا کردن متخصص زنان ، اطفال ، گوارش و... خوب توی شهرمون هم از نی نی سایت سرچ میزنم و اتفاقا نظرات اینجا از جاهای دیگه واقعی ترن . مثلا حتی برای انتخاب لوازم آرایشی هم همینطور 😅 چند روز پیش رفته بودم چندتا تیکه لوازم آرایش بگیرم بعد هر مارکی فروشنده بهم معرفی میکرد سرچ میزدم نی نی سایت ببینم نظرات درباره ش چیه 😃 یعنی حدود ۳۵ دقیقه من اونجا بودم و سرچ میزدم 😂و انصافا هم مارک های خوبی خریدم 🙂

نی نی سایت به کاربرهای خوبش هست که آدم رو وابسته میکنه وگرنه که اگه به مدیر نالایق و قانون های بیخود و آزار دهنده و رسیدگی های ضعیفشون بود هیچ کس اینجا نمی موند 😅🤐

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
خاک تو سرم عررر😭😭😭😭دارم سعی میکنم تاپیکای خصوصیمو بزارم بپاکن تاحدودی موفق شدم

منو تگ کن میخای چند تاشم من با سهمیه خودم بفرستم برای نینسار

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
منو تگ کن میخای چند تاشم من با سهمیه خودم بفرستم برای نینسار

لطف داری  عزیزم فردا لینکشون برات میفرستم برات درخواس  دادم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
دقیقا .ممنون از توجهتون عزیزم 🌷 جالبه بگم افراد با تجربه و آگاه تو هر زمینه ای پیدا میشن و من برای ...

خواهش میکنم گلی 😘

باز هم صحبتتون در مورد مدیریت سایت کاملا درست بود😀

لطف داری  عزیزم فردا لینکشون برات میفرستم برات درخواس  دادم

باشه گلم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟