2733
2734

ابطه ۸ ماهه من با شخصی بود که بهترین مردی بود که دیده بودم همه جوره هوامو داشت و عاشقیو بلد بود تو اجتماع هم از نظر بقیه ادم درستکاری بود و متعهد و با اخلاق همون اول بهم گفت ازدواج برام دوره ولی شایدم یه روزی مال هم شدیم تا اون روز فکر میکردم خب شناخت لازمه بعدا پیش میاد..خیلی باهم خوشحال بودیم..بعد از دوسه ماه راجب اینده که صحبت میکردیم بازم میترسید و میگفت ازدواج چیز خوبی نیست من نگران شدم بهش گفتم فکر کنم بهتره جدا شیم گفت نه بمون درست میشه تو بهترین دختری هستی که برای من مناسبه و زمان بده من فهمیدم ترسش درونیه گفتم برو دکتر اون موقع گفت باشه حلش میکنم..تقریبا کمی بعد شرایط روحیش بدتر شد فهمیدم افسرده اس با این حال سعی میکرد رابطه رو حفظ کنه کادو بخره تو کارام کمکم کنه و هوامو یجورایی داشته باشه..از اینکه ناراحت میدیدمش قلبم میشکست و باحرفام آرومش میکردم یه روزی بهم گفت یکی از ترسام ترس از دست دادن تواه باخودم گفتم اگر ترس از دست دادن داره چرا پس نسبت به اینده با من مردده!گیج شده بودم ..بقیه در کامنت

خلاصه این اواخر توجه اش کمتر شده بود ناراحت بود و گاهی عصبی  منم اونقدر نتونستم کمکش کنم و گاهی دعوا میکردیم که معمولا اون پاپیش میزاشت و راضیم میکرد که همینم باعث احساس گناه در من شده.. بار آخری که دیدمش گفت حالم خوب نیست میخوام برم جایی که دیگه نباشم و غیب شم ..من از حس ناامنی که بهم داد خیلی نگران شدم فرداش بهش گفتم باید درمان کنی و قرار شد تو یکی دوروز آینده جدی‌تر راجب رابطه صحبت کنیم تو این یکی دو روز خیلی باهم در ارتباط نبودیم  بهش زنگ زدم حالشو بپرسم و گفت ببخشید وقت نکردم قرار بزارم برای صحبت کنیم..  و الان که حدود دوماه میگذره بازم خبری نشدو فقط تو اینستاگرام منو لایک میکنه و استوری های غمگین میزاره..من به خاطر اینکه حس کردم تو این رابطه بلاتکلیفم و ارتباط ما شده یه ویو و لایک اینستا از پیجم ریموو و آنفالو کردم وخواستم خودم بهش پایان بدم ولی به شدت احساس عذاب وجدان و دلتنگی گریبان گیرم شده بابت اینکه یه روزی خیلی این آدم به من کمک کرد و من مجبور به حذفش شدم..یه مشاور  بهم گفت یسری آدما کارهای خوب برات میکنن که توجه تورو بگیرن و عذاب وجدانشون رو آروم کنن ولی همچنان از نظر من اون آدم درستکارترین بود و خودمو گناهکار میدونم بابت اینکه شاید خیلی تلاش نکردم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هیچکس مقصر صد در صد ی قضیه نیست

برای دخ دادن یک انتخاب و تصمیم کلی چیز دخالت دارن پس ب هیچ وجه خودتو سرزنش نکن

وقتی اذیت بودی تو رابطه چرا باید ادامه میدادی مگه خودآزاری داری

بنازم سیلی گردون که چهرم ارغوانی کرد:) 

عذاب وجدان نداشته باش

در واقع این عذاب وجدانت بیهوده است

اون آدم درسته باهاش خاطره ی خوب داشتی اما خب به هر دلیلی نمیخواست که توی آینده اش باشی

الان هم از ترس اینکه دوباره برای درمان و ازدواج بهش گیر ندی سراغت رو نمیگیره

از من به تو نصیحت ، خودت رو درگیر آدمهای خاص و غیر نرمال نکن. اونا فقط از دور جذابن.  همین 

هیچکس مقصر صد در صد ی قضیه نیست برای دخ دادن یک انتخاب و تصمیم کلی چیز دخالت دارن پس ب هیچ وجه خودت ...

میدونم ولی وقتی که آنفالو و ریمووش کردم احساس عذاب وجدان داشتم که چرا اینم یکی مثل بقیه تو پیج بود ..

2740