2737
2734
وااا چقدر زشت،ما هم دوست داشتیم یه کاسبو کاری راه بندازیم ولی شوهرم میگفت تربیت بچه مهم تره ،میگه خو ...

آفرین به نگرشتون ،بله خیشلی زشت بود مادرش خودش خجالت کشید ولی چه فایده 

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

و منی که تو همین یکی هم موندم...

چطوری از پس مسئولیتاش بر میاین آخه برای من سواله

حالا دوسالش نشده کمرم زیر بار مسئولیت تا شده😮

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2742
دقیقا کاش همه به این درک میرسیدن به بعضبا میگی میخوام بچه بیارم انگاری میترسن نون از جلوی اونا برداش ...

اگه کسی نظر دیگرانو نمیخواست اینجا مطرح نمیکرد  بعدشم مادر و پدرای قدیم  هی بچه درست کردن الان بچه ها بزرگ شدن گرفتار و داغونن  نه راه پس دارن نه راه پیش 

2740
روزی هیچ کس رو کسی دیگه ای نمیتونه ببره و بخوره اما  وقتی شرایط نداشته باشی و بیاری نتونی درست ...

همه ک قرار نیست دکتر مهندس بشن ..همیشه هم اینجور نیست ک شما میگید اتفاقا سمت ما خانواده های پرجمعیت بچه هاشون یکی از یکی موفق تر هست. ربطی نداره بانو

همه ک قرار نیست دکتر مهندس بشن ..همیشه هم اینجور نیست ک شما میگید اتفاقا سمت ما خانواده های پرجمعیت ...

من حرف از دکتر و مهتدس زدم 

اتفاقا خیلی از همین دکتر ومهندسهای به ظاهر موفق و از قشر پایین و متوسط روان سالم‌ندارن چون بچگیشون بچگی سالم و شادی نبوده تو بچگی پراز کمبود و نداشتن بوده نوجونی و جوونیشون هم سگ دو زدن و جون کندن برای رسیدن به نداشته ها و ارزو هاشون 

از ما گفتن و از شما نشنیدن و خودتونو به خواب زدن 

امیدوارم روزی متوجه نشین که دیگه خیلی دیر شده باشه و نشه کاری کرد هر کی دلش خواست بخونه و فکر کنه و تصمیم بگیره هر کی هم نخواست سه تا و پننج تا که هیچ ۱۵ تا بیاره 

فقط مثل تاپیکهای دیروز نشه که تو تهیه نیم کیلو میوه برای بچه اش مونده بود بعد ادم و عالمو مقصر میدونست و همه رو نفرین میکرد و باعث کلی بحث و دعوا تو این سایت شد حالا شما فکر کن تو جامعه چه بلوا و بل بشویی به پا خواهد شد با طرز فکر و اخلاق و اعصاب ملتمون 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
من حرف از دکتر و مهتدس زدم  اتفاقا خیلی از همین دکتر ومهندسهای به ظاهر موفق و از قشر پایین و م ...

همه مثل هم نیستن پس ترازو نگیرید دستتون برا قضاوت کردن ی آرزوی خیر می خواستم همین این آرزوم بود حالا هم دست ب کار نشدم ک بچه بیارم می تونستید بیایید انرژی مثبت تزریق کنید .....راهکار نخواستم نصیحت هم نخواستم 

الان شرایطش رو ندارم ولی هر روزی هم داشتم میارم ...

همه مثل هم نیستن پس ترازو نگیرید دستتون برا قضاوت کردن ی آرزوی خیر می خواستم همین این آرزوم بود حالا ...

مشخصه همه مثل هم‌نیستن 

خوب بلدید حرف بزارید دهن ادم 

منم‌گفتم که هرکی دوست داشت بخونه و فکر کنه نخواست رد شه بره 

دیروز یکی میگفت بچه ام دختر شده دوسش ندارم کاش میشد برشگردونم ارزوی منو براورده نکرد 

(( بچه ها غول چراغ جادو هستن ؟؟؟؟ ))

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
مشخصه همه مثل هم‌نیستن  خوب بلدید حرف بزارید دهن ادم  منم‌گفتم که هرکی دوست داشت بخونه و ...

خب حرف اونا ب من چه ...من هرچی خدا بهم بده عاشقشم مهمم نیست اصلا جنسیتش چی باشه فقط سالم و عاقبت بخیر باشه.

2706