2752
2734
به روشی که میتونیم و تا الان موثر بوده نگران نباااش😒😜 فعلا هم نشده حامله و نمیشههه

والا اون برادر نیست ديگه  

وقتی رختخواب و میاد برای خواهر توضیح میده 

اصلا وقت زن گرفتنش نبود 

طفلک زنش دلم واقعا سوخت برای زنه 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که میمیرم برای زندگی با تو💚😍
ببخشید...یعنی چی توان زندگی ندارن؟ با چه تاریخی از ایران یا با چه کشوری دارید قیاس میکنید؟ اینکه اس ...

تصورتون از!فقر را تغییر بدید سرانه مصرف گوشت در ایران سالانه چند کیلو هست؟ ایران ۹۰میایون جمعیت داره اونهایی که رستوران‌ها را رونق میدن نهایتا ۳۰ میلیون باشه تازه اینکه یک خانواده ساای یکبار رستوران بره نشان از عدم فکرش نیست

یک سرچ بزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هر خانواده اگر یک فرزند بیاره، به نرخ جایگزینی هم نمیرسه، اگر دو فرزند بیاره، در شرایط ایده آل، پدر ...

فکر کنم شما و تفکراتی مثل شما ،دغدغه تون کاملا مشخصه!! ولی فقط همین رو بدونین که کشوری که اب نداشته باشه ،کشوری که ثروتش و تفکر و تعقلش به تاراج رفته ،به نیروی کار و دفاعی احتیاج نداره . شما انقدر واقع بین نیستی که بفهمی حرف این خانم اینه که میگه بچه برای اینا بسه ،نمیگه شما نیار ! اینهمه جوون بیکار و سردرگم میچرخن که مسئولین نادان ما نمیبینن کع باید فکری برای کار و اشتعال و ازدواج اینا بکنن که اینها در واقع باید هدف پروزه فرزتد آوری باشن چسبیدن به تبلیغ برای فرزتد سوم و چهارم پدر و مادرای بالای ۳۰ و خورده ای !!! خوب البته این راه بهتره ،چون نشون داده که جوونهای الان مثل نسل ما گول این حرفها رو، رو چهارتا بیلبورد نمیخورن. 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭

زن داداش من دهه هفتادی ۴تا داره قد و نیم قدالانم میگه بایدبخاطر اینکه زمین میدن پنجمی روبیارم  در صورتی ک اصلا هنوز یه نفرم تو شهرمون بابت فرزندآوری زمین نگرفته داداشم خودش دوتا خونه داره 

اینایی ک همش میگن ب کسی مربوط نیست بچه زیاد میارن آیا اینم میدونن بعصی عروسها فقط بلدن بچه رو بدنیا بیارن دیگه زحمت رسیدگی و دردسراش واسه اطرافیانه 

من مادر بیچارم سه تا بچه ی همین عروسش بزرگ کرد قدرشم ندونست آخه خونه اش نزدیک بود  میزاشتشون خونه  از صب تا شب با شوهرش میرفت دور دور  انگار ن انگار بچه داره  فقط چهارمی رو خودش بزرگ کرد بعد همش میگه ولا بچهآوردن راحته زحمتی نداره😐

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
شما میخوای نون و اب بچه رو بدی به شما چه

لایکککک

خاهرای شوهر من صد تا حرف بارم کردن که باردار شدم من ناخاسته بود

میگفتن دروغ میگه بگو خودم خاستم شما دردشو میکشی شما نون و آبش رو میدین

شما کمکی هستین

لطفا همدرد نیستین درد نباشین

من اوج روزای بدم بود و ناشکرهام اونا از ی طرف با زخم زبوناشون پشت سرم

حتی حالم رو نپرسیدن پس به کسی ربطی نداره دخالت نکنید

فکر کنم شما و تفکراتی مثل شما ،دغدغه تون کاملا مشخصه!! ولی فقط همین رو بدونین که کشوری که اب نداشته ...

عزیزم می‌دونم قبول ندارید

ولی هر بچه، مخلوق خداست و خودش مسئول روزی خلقشه

برای خدا کاری نداره آب و نون تأمین کردن

این فکر کمبود منابع واقعا اشتباهه و نادیده گرفتن خالقیت و تدبیر خدا

خدا میگه اگر خلق تقوا داشتند برکات زمین و آسمون رو براشون نازل میکردیم....

الکی نمیگه ها....

هر خانواده اگر یک فرزند بیاره، به نرخ جایگزینی هم نمیرسه، اگر دو فرزند بیاره، در شرایط ایده آل، پدر ...

ریشه فکر مهمه

وقتی الهی نباشه ، باور به خالقیت و رازقیت نباشه ، منطقی ترین حرفها هم پذیرش نمیشه

سنش هم زیاده  بهش گفتیم زنگوله پای تابوت نیارید

همچین خواهرشوهری خدانصیب دشمنم نکنه ۴۲ سال کجاش پیره بعدم دخالت وحسادت اونم توکار داداش؟؟؟ من ازخدام زن داداشام سالی یه بار بچه درست کنن که خونواده بزرگتری داشته باشم بعدشم این اصلا ب شما ربطی نداره که دخالت میکنید دلش خواسته شرایطشو داشته بعدشم یه مادر خودش بهتر میدونه چ بنفعشه چی به ضررشه .اینم نظر منه احترام بگذارید    

واقعا بچه دار شدن کسی به شما مربوط نیست...

یه جوری هم حرف نزنید انگار اون بچه رو خود آدم میسازه و خدایی نیست...

خدا خالقه، هیچ مخلوقی خارج از اراده خدا پا رو زمین نمی‌ذاره.....

پس با این حرفها تو کار خدا هم دخالت میکنید و ایراد میگیرید 

یه کم به رازقیت خدا ایمان داشته باشید

2706