2737
2739
به هیچ کس هیچ ربطی نداره  یکی نمیخواد یکی ۵ تا میخواد

دقیقا کاش همه به این درک میرسیدن به بعضبا میگی میخوام بچه بیارم انگاری میترسن نون از جلوی اونا برداشته شه و ...

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا کاش همه به این درک میرسیدن به بعضبا میگی میخوام بچه بیارم انگاری میترسن نون از جلوی اونا برداش ...

روزی هیچ کس رو کسی دیگه ای نمیتونه ببره و بخوره اما 

وقتی شرایط نداشته باشی و بیاری نتونی درست تربیت کنی درست تامین کنی تا ده سالگی نهایت  پونزده ساگی میتونی تو چهار دیواری خودت نگهش داری بعد اون ول میشه تو جامعه بامن با شما با بچه ی من و شما برخورد میکنه اون موقع هست که دردساز میشه و به من و شما و بقیه افراد جامعه مربوط میشه و اسیب میزنه 

جمعبت زیادِ بدون زیر ساخت و پشتوانه باعث فقر و فساد و بیکاری و خیلی مشکلات دیگه میشه 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
اون مامان ده فرزندی و دیدی ،شوهرم دکتر طب سنتیه، میگفت سر بچه اولمون انقدر رازیانه خرودمو رژیم دختر ...

پس عجب دکتر سنتی مزخرفی بوده حتی نتونسته برا خودش کاری کنه 

اونجاس که میگن کَل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی 

2731
روزی هیچ کس رو کسی دیگه ای نمیتونه ببره و بخوره اما  وقتی شرایط نداشته باشی و بیاری نتونی درست ...

این بحثای که شما میگید کاملا درسته عزیزم ولی خب فعلا بحث اوردن یا نیاوزدنه یه عده تا میشنون یکی میخواد بچه سومو بیاره مثلا،پیشفرضشون اینه که خودشون کاربلد و علامن و اونطرف قتدر نیست از پس تربیت و مخارج بچش بربیاد

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
این بحثای که شما میگید کاملا درسته عزیزم ولی خب فعلا بحث اوردن یا نیاوزدنه یه عده تا میشنون یکی میخو ...

راستش یه کوچولو عاقلانه نگاه کنیم و فکر کنیم حتما متوجه میشیم الان شرایط جوری شده خیلی ها از پس سه تا بچه برنمیان مگر اینکه بخوای بچه رو تو فشار و تنگنا بزرگ کنی 

نمیشه که بگی فعلا میارم بعدا فکر خرج و مخارج و آینده و تربیت و تحصیلش رو میکنم و به قول معروف گز نکرده ببریم 

به قول یکی اینجا میگفت حالا بیارید نتونستی نگه داری ببر بزار سر راه یا بده بهزیستی عقل بعضی ها انقدره بعد راهنمایی و تشویق هم  میکنن و بگی فکر کن تا بیست سی سال بعد بچه و بعد اقدام کن برای بچه دار شدن ادمو میبندن به ناسزا که سرتون تو کار خودتون باشه (البته با الفاظ خیلی زشت تر ) مگه شما ها میخواید نونشو بدید 

دقیقا کاش همه به این درک میرسیدن به بعضبا میگی میخوام بچه بیارم انگاری میترسن نون از جلوی اونا برداش ...

اره من دوتا بچه دارم اطرافیام میگن بچه بیار پسرت داداش نداره 

آقادلم نمیخواد تواناییشو ندارم به توچه آخه

2740
راستش یه کوچولو عاقلانه نگاه کنیم و فکر کنیم حتما متوجه میشیم الان شرایط جوری شده خیلی ها از پس سه ت ...

درسته عزیزم اگه بخوای برسی فقطط بحث مادیاتشم نیست من دیدم خونواذه ای که درامدشون خوبه با این اوصاف یه شغل دوم راه انداختن خانمه تا ظهر تو مغازه س با یکی از بچه هاش  بعد بدو ببدو بیاد یکی دیگشو ببره مدرسه اونیکیو بیاره بعدم بیاد خونه به درس و مشق اونا و کارای خونه برسه بعد من دیدم که مثلا پسره خواهرشو مدلی که زنو مردا همو میبوسن میبوسه خونواذه هم مذهبی تا نگو این کارتون میذاره ازصبح تا شب اینا هر چی که باید و نباید از تو کارتون میبنن ،خب این نحوه تربیت ربطی به بیپولی نداره واقعا ضعف پدر مادر رو میرسونه

منی که اولی رو جرعت نمیکنم بیارم👩🏻‍🦯

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
اره من دوتا بچه دارم اطرافیام میگن بچه بیار پسرت داداش نداره  آقادلم نمیخواد تواناییشو ندارم ب ...

بعضیا رو ادم نمیدونم واقعا چی بگه بهشون

چ جالب پس انقدر میگن طبع باید گرم باشه هم واقعا نیست ، اتفاقا دوستمو شوهرش هر دوتا طبعشون گرم بوده و ...

آره طبع مرد که گرم باشه بچه دختر میشه.

اطرافیان من هرکس چندتا دختر داره طبع مرد به شدت گرمه و بالعکس...

درسته عزیزم اگه بخوای برسی فقطط بحث مادیاتشم نیست من دیدم خونواذه ای که درامدشون خوبه با این اوصاف ی ...

وااا چقدر زشت،ما هم دوست داشتیم یه کاسبو کاری راه بندازیم ولی شوهرم میگفت تربیت بچه مهم تره ،میگه خودم دو شیف کار کنم بهتر از اینه که بچه هامون رو هوا بزرگ شن

2706