2752
2734
حالا هر کی یه دختر بیاره چه نانازی میشه تو خانواده😅

🤣    اونا که بخدا اصلا دلشون نمیخواد مادرشوهرم متولد ۴۵ داغون شده بس کار کرده     ولی پدرشوهرم برادرشوهرام مخالف دخترن     خداروشکر شوهرم دوست داره دختر بچه خواهر ناتنیش  ۳ تا دختر داره ایقد دوستشون داره که خدایا 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
آره ستا پسر دارم آخری ۴ سالس عزیز 

خدا حفظشون کنه، منم دوس دارم پسر داشته باشم یه دخمل دارم ، 

چیکاررکنم بچم انقدر غرغرو هست از دست خل و چل شدم، اساب بازیش از فاصله ده سانتیش باشه دستشو دراز نمیکنه نمیگیره انقدر جیغ میزنه تا من بهش بدم،خیلی وقتا سیاست میکنم ک رو ندم بازم سرم میره از نق نقاش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدا حفظشون کنه، منم دوس دارم پسر داشته باشم یه دخمل دارم ،  چیکاررکنم بچم انقدر غرغرو هست از د ...

کم محلی کن   لوس شده 

من والا کاری نکردم همه بارداریهام ناخواسته بود فقط آخری رژیم گرفتم دختر بشه ناخواسته اومد پسر  میگن مردا گرمی زیاد بخورن بچه پسر میشه  شوهرم پسته تخمه خیلی زیاد میخوره 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
کم محلی کن   لوس شده  من والا کاری نکردم همه بارداریهام ناخواسته بود فقط آخری رژیم گرفتم ...

خب چرا گزاشتی انقدر بخوره ، بهش ماست زیاد میدادی،البته بازم فکر میکنم هر چی خدا بخواد همون میشه شاید مصلحت چیز دیگه ای هست، دختر دایی منم بعد سه تا دختر پسر اورده

کم محلی کن   لوس شده  من والا کاری نکردم همه بارداریهام ناخواسته بود فقط آخری رژیم گرفتم ...

اون مامان ده فرزندی و دیدی ،شوهرم دکتر طب سنتیه، میگفت سر بچه اولمون انقدر رازیانه خرودمو رژیم دختر گرفتم ک نگوو،پسر شد، دیگه گفت بقیه رو رژیم نکرفتم سپردم به خدا،ده تا بچه داره فقط دو تاش دخترن

تعجب میکنم دختر ندارن بازم مخالف دخترن🤕البته زیاد دیدم

آره  

خب چرا گزاشتی انقدر بخوره ، بهش ماست زیاد میدادی،البته بازم فکر میکنم هر چی خدا بخواد همون میشه شاید ...

شوهرم طبعشم سرده  چی بگم والا دیگه قسمت بوده 

اون مامان ده فرزندی و دیدی ،شوهرم دکتر طب سنتیه، میگفت سر بچه اولمون انقدر رازیانه خرودمو رژیم دختر ...

آره  من دیگه رژیمو قبول ندارم 

پدر شوهر من دوتا زن داره  از اولی سه دختر سه پسر ولی دومی ۷ پسر 😑     

چ جالب پس انقدر میگن طبع باید گرم باشه هم واقعا نیست ، اتفاقا دوستمو شوهرش هر دوتا طبعشون گرم بوده و ...

نه عزیز فکر نکنم به اینا باشه 

2706