2733
2734
عنوان

تولد یه سالگی بکیرم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 50 پست
بگیر  هر چند ساده ولی خب  برا من تولد نگرفتن رو دلم مونده 😃. ما هم‌مستاجر  هستیم &n ...

منم میگم دخترم الان نمیفهمه بعدا که هم سناش عکسی نشون بدن یا چیزی بگن میکه چرا برا من نگرفتین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از لحاظ مالی شرایط خیلی خوبی داشتم تا الان ک دخترم ۵سالش شده  همش خودم کیک پختم یا کیک بر ...

دلم میخاد کیکشم خودم درست کنم ولی میترسم خراب کنم ... لباسم عروسی نزدیک  در پیش داریم هدر نمیره پولمون

بکیرم      

🤣🤣😑😑😑اه یادم انداختی 😑🤣

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه

ی لباس بخر براش ببرش اتلیه 

ماکت کیک خودشون دارن یا یدونه مینی کیک بخر نهایتا ۱ونیم میلیون خرجت بشه

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم

هزینه ی کیک 3 کیلویی با تزئین ساده تقریبا 450 تا 500 میشه

یه لباس بچگونه هم 500 بگیم

میشه 1 تومن

پول بادکنک و ژله و اینام نهایتا همش باهم بشه 100 تومن

1100 میشه

اگه شرایطت اوکیه چرا که نه تولد بگیر مهمونم دعوت کن

و اگه فکر میکنی زیاده یه تولد خانوادگی و کوچیک بگیر هزینش خیلی کمتر میشه خب و ازش عکس بگیر اینجوری عقده هم نمیشه بعدا براش 

چون بلاخره تولد گرفتی و حسرت نمیخوره ک تولد نداشته

انتخاب با خودته

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
2706