2733
2734
اصلا فکرشونکن همسایمون ۶ماه رژیم گرفت پسرشد صلاحت بوده عزیزم خداحفظش کنه

آره ما ستا جاری هستیم ۶تا بچه پسر داریم😑

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه جالب من یه جاریم سه تادخترداره یه پسر 

دختر نداریم اصلا  مادرشوهرمم ۷ تا بچه پسر داشته 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
بچه هات چی هستن ؟

مشه بپرسم امضاتونو چجوری رنگی کردین؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

الهی روزی ات بشه عزیزم 😍

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

منم بچه دوم،،،،خانماااا سوالللل دارم،دکترم قرص فماتی داده گفته از شب دوم قاعدگیبخور من دیشب سر شب پریود شدم از یک روز قبلش هم لکه قهوه ای داشتم، یعنی امشب باید قرصو بخورم؟ ولی با خودم میگم از دیشب تا امشب که فقط میشه یک شب شب دوم نمیشه😂یکم گیجم کمک میکنید

وای من سومیو باردارم خیلی هیجان داره خیلی جذذذذابه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عالی میشه👌👌👌ولی من هرچندتا ک قسمت شد و خدا خواست میخوام همونی باشه ک خدا برام خواسته .خیلی دختر د ...

لبنیات زیاد بخور کلسیمت بره بالا ان شاءالله اول سالم بعد اگه ب صلاحت باشه همونی ک میخوای بشه 

2706