2733
2739

من از دیشب مریض ام گلوم درذ می‌کنه عفونت بافت به بافت بدنمو گرفته دارم از درد له میشم صبح تا۷ صبح از درد بیدار بودم  کلی بالا اوردم تا چند تا قرص خوردم خابم برد از اتاقم اومدم بیرون مامانم برگشته غر زدن اینا همه ادا اطفاراته الکی می‌کنی خونه کثیفه دستشویی کثیفه و... منم دیدم خیلی غررمیزنه با اون حال بدم 😭😭😢بلند شدم رفتم سرویس شستم ظرف ها رو شستم زمین جارو کشیدم خونه رو تمیز مردمم بخدا 😭😢 بعد رفتم اتاقم یکم بخابم

داد زده میگه بیا فرش رو بباف ( یه قالی داره برا داداشم اونو میبافه ازدواج کرد بده بهش) بخدا دارم از تب می‌سوزم اینو گفت کم مونده بودقلبم وایسته ازینهمه پرو بودن مامانم خواهر عوضیمم میگه مگه چیه یه روز مریضی دیگه اینقدر گنده میکنی خود اشغال اش اهنگ گذاشته دارع می‌رقصه حالا وسط سالن منم بلند شدم پول و شناسنامه برداشتم از خونه زدم بیرون حالم بهم میخوره تو خونه ای باشم که اونا نفس میکشن الان تو خیابون ام کجا برم اخه😢دارم از درد استخون و تب میمیرم هیچی ام نخوردم گشنمه سرمم داره گیج میره وسط خیابون

یعنی دارم میسوزم ازینکه اینقدر ارزش ندارم براشون دختر داییم چقدر خانواده اش برا یه مریضی ساده اش مراعات میکنن انوقت برا من میبینن بازم اینجوری میکنن

🧘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو یه سرم بزن بعدشم برو خونه  

خونه هرچقد بد باشه بازم  خونه آدمه بیرون از خونه اتفاقای خوبی برات رقم نمیخوره

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو 🌿💚
2728
ای کاش دوست پسرم ماموریت نبود حداقل میرفتم خونه اون

برو مسجدی بشین یساعت دیگه آروم شدی برگرد

کاری هم به اعتقادات کسی ندارم ولی آرامش میده

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2738

همینم مونده بری خونه ی دوست پسر، دیگه قشنگ با آیندت خداحافظی کن،

این راهش نیس دختر خوب

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2706