2733
2734
😨😨

نه چیزه منظورم این بود.. هیچ اصلا ولش کن  

همشون یه مخاطب خاص داشتن اونم تو بودی خیالت راحتتت  

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗
به به پس تو هم هنوز یادتههه      

اره اون زمان سَرم تو درس و مدرسه بود هوتنی به کار نبود

اون زمان نه من هوتن رو میشناختم نه هوتن منو🙄🙄

البته هوتن هم الان منو نمیشناسه🤣🤣

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آه نرگس تو تنها دختری هستی که اسمت اسم گل بود😍 البته به جز لاله نیلوفر بنفشه  مریم نسترن ...

بعدش واسه خرا هم نوشت  

کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)...مهربونی گم نمیشه! یه روزیی یه جایی بهت برمیگرده💗
اره اون زمان سَرم تو درس و مدرسه بود هوتنی به کار نبود اون زمان نه من هوتن رو میشناختم نه هوتن منو ...

من هوتن رو از دوره کلاه قرمزی میشناسم😭

و یک فیلمی هم سال ۹۲ فکر کنم با رضا عطاران بازی کرد اسمش طبقه هثاث از طرف مدرسه ما رو برده بودن اون فیلم🤣

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
چرا ترکیدی؟ 🤣

یکی تاپیک زده بود می‌خوام عروسک آنابل بگیرم برای بچم من اصلا عضو شدم جواب اونو بدم که دیدم یه پسری تاپیک زده می‌خوام به یه دختره تو پارک ت.جاوز کنم دیدم همه دارن فحش میدن منم فکر کردم فحش آزاده و شروع کردم بدترین فحش های دنیا رو دادم چند دقیقه بعد تعلیق شدم😐

تو تلگرام هم پیام دادم به مدیر سایت گفتم همه داشتن فحش میدادن بعد من فقط تعلیق شدم گفتش که چون شما تو فحش زیاده روی کردی😐

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

چرا ازدواج نميكني ؟ خبر نداري ؟ خواستگار برام اومد عقد هم كرديم . ولي قسممون دادن به كسي نگيد نميخواييم فاميل ها بفهمن برن جادو كنن . شما هم به كسي نگو . ( خرش كني بره گورشو گم كنه ) . 2 ماه بعد به همه بگي فلاني رو اوسگول كردم . 4 بار اوسگولش كني ديگه جرأت نميكنه بپرسه .