2752
2739

فشاااار بده 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بدون اسم میشکنم مدیون کسی نشم جاعت جیعت فجیعت فجعجعت انفجعت انفجلقت اینارو مینویسم روی تخم مرغ و ی دعایی بعدش سرچ کن میاد

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت

نکن کینه میاره 

من به شخصه به اطراافیانم که اهل این کارن گفتم حلالشون نمیکنم اگر اسممو بیارن

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

اسم نبر 

اگه برای خودت میخوای بشکونی دور سرت بچرخون و همزمان 

آیه ی ۲۵۵ سوره ی بقره و آیه ی و ان یکاد رو بخون + بگو الله محمد علی فاطمه حسن و حسین 

تخم مرغ بزار تو نایلون فریزر توش کمی نمک و ۱ قاشق چای خوری اسپند بریز نایلون رو گره بزن و تخم مرغ رو بشکون تا با نمک و اسپند قاطی بشه بعد بنداز سطل آشغال 

نکن کینه میاره  من به شخصه به اطراافیانم که اهل این کارن گفتم حلالشون نمیکنم اگر اسممو بیارن

من اصلا اعتقادی به اینکارا ندارم

حالا اگه اسم کسی رو بیاره و بشکنه چه اتفاقی برای اون طرف می افته ؟