2737
2734

شرایط فمتو چیه عزیزم برا من لیزیک نشد

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرایط فمتو چیه عزیزم برا من لیزیک نشد

برا اوناییکه زیادی چشمشون ضعیفه فمتو تجویزمیکنن

نمیدونی هزینش چقده؟قبل عید بیستو خرده ای بود الان زیادشده میخام ببینم چقدکم دارم

2728
من ۵سال پیش انجام دادم خیلی خوب من که راضیم

فمتو انجام دادی؟کدوم بیمارستان

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2740
فعلا که نه خدارو شکر فقط گاهی خشکی چشم اذیت میکنه که باید قطره بندازم تقریبا دو ماه یه بار

ممنون عزیزم

راستش منم نوبت دارم ولی قبل عیدقراربودک انداختن واسه یکماه دیگ اونموقع ویزیت دکتر250بود امروز رفتم شده400

حتما هزینه عملم کلی کشیدن روش میترسم پول کم بیارم

برا اوناییکه زیادی چشمشون ضعیفه فمتو تجویزمیکنن نمیدونی هزینش چقده؟قبل عید بیستو خرده ای بود الان ز ...

اونروز اینجا ینفر میگفت سی دادم دقیقا یادمه یهفته قبل.  بمن گفتن قرنیت نازکه لیزیک نمیشه هفت سال قبل

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706