2733
2739

شرایط فمتو چیه عزیزم برا من لیزیک نشد

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایط فمتو چیه عزیزم برا من لیزیک نشد

برا اوناییکه زیادی چشمشون ضعیفه فمتو تجویزمیکنن

نمیدونی هزینش چقده؟قبل عید بیستو خرده ای بود الان زیادشده میخام ببینم چقدکم دارم

2731
من ۵سال پیش انجام دادم خیلی خوب من که راضیم

فمتو انجام دادی؟کدوم بیمارستان

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
فعلا که نه خدارو شکر فقط گاهی خشکی چشم اذیت میکنه که باید قطره بندازم تقریبا دو ماه یه بار

ممنون عزیزم

راستش منم نوبت دارم ولی قبل عیدقراربودک انداختن واسه یکماه دیگ اونموقع ویزیت دکتر250بود امروز رفتم شده400

حتما هزینه عملم کلی کشیدن روش میترسم پول کم بیارم

برا اوناییکه زیادی چشمشون ضعیفه فمتو تجویزمیکنن نمیدونی هزینش چقده؟قبل عید بیستو خرده ای بود الان ز ...

اونروز اینجا ینفر میگفت سی دادم دقیقا یادمه یهفته قبل.  بمن گفتن قرنیت نازکه لیزیک نمیشه هفت سال قبل

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده