2737
2739

ممنونم 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
مدل باز خیلی قشنگه اما تجربه شخصی منو بخوای باز نزار =*) گیر میکنه به اکلیل پکلیلای لباس همش باز می ...

ممنون عزیزم دست شما درد نکنه شما خیلی مهربونی 🌹❤️

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

ساده پسندی؟ شلوغ دوست داری؟؟ باز باشه ؟؟ جمع باشه؟؟؟

خودت عروسی؟؟😍

نگفتی مدل مو برای چه نوع مویی؟؟ کوتاه ، بلند؟؟ فر ؟ صاف؟؟

از بین مدل هایی که خودت گذاشتی چهارمی قدیمی شده ، پنجمی هم خیلی تار ازش آویزونه 🫠 جالب نی

اینا رو ببین 👇

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا