2733
2734
عنوان

مادرم بهم میگه پیردختر...

634 بازدید | 26 پست

من بچه اولم ۲۷ سالمه بابام خیلی مهربون و دلسوزه ولی مادرم خیلی بهم ظلم کرده من دماغم یکم بزرگ بود الان عملش کردم ولی از بچگی از ۹ سالگی همش دماغ منو مسخره میکرد حتی به خواهرامم یاد داده بود منو مسخره کنن وقتی میرفتم جایی همش حس بد داشتم تا اینکه تو ۲۲ سالگی عملش کردم و خیلی چهره م ناز شد الان از چهره م راضیم بعدش از ۲۲ سالگی تا الان که ۲۷ سالمه به من میگه پیردختر کسی تورو‌نمیگیره،درصورتی که همه بهم میگن انگار ۲۰ سالته چون بی بی فیسم 

از مادرم بدم میاد و هرگز نمیبخشمش، الانم که خواهر کوچیکترم داره ازدواج میکنه بیشتر بهم فشار آورده بنظرتون محاله من خوشبخت بشم اخه ادمای بدشانس فک نکنم تو شوهرم شانس بیارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باهاش جدی صحبت کن بگو آخرین بار باشه چنین چیزی میگید

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 

مطمني مادره خودته؟؟؟فقط تو وقتي ميخاي ازدواج كني چشماتو خوب باز كن اصلا عجله نكن براي ازدواج انشاالله بخت خوبي نصيبت بشه

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706