2733
2734
عنوان

دانشجو معلما چقدر حقوق واستون ریختن😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 11909 بازدید | 219 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همون بخدا دانشجوی برنامه نویسی نرم افزارم ترمی 12تومن پول خوابگاه میدم ماهی 3 تومنم پول کرایه می ...

ماهم فرجه نداریم

ما هم تو یه روز دو تا امتحان داریم

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
2731
تو دوران کرونا مادرا فهمیدن معلمی چقدر سخته

عزیزم من نمیگم معلمی سخت نیست ولی اونقدرا هم دشوار نیست که من جاریم دانشجوی فرهنگیان معلم ادبیاته منم دانشجوی دولتی سراسریم بخدا اون شنبه میره سه شنبه میاد خونه  کلاساشم خیلی سبکه   هر هفته اصلن من تا بحال کتاب ندیدم دستش همشم میره مسافرت ولی من بدبخت هر دو هفته یبار میام خونه اونم زهرمارم میشه تو فک کن بیشتر شبا تا پنج صب نشستم پورژه ساختم کد زدم پایتون اینا که میدونی چیه موقع کنکورم از شما بیشتر عرررر زدم ولی خدایی همه میدونن که معلمی نسبت ب اون یکی شغلا و رشته ها راحت تره 

این معلمای بدبخت برا کنکورم جون کندن هی داره بیشتر میگذره بیشتر به این نتیجه میرسم درس خوندن تو ایرا ...

باور کن یه روزی میاد پول بدن که بچه ها فقطکنکور یدن برن دانشگاه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
خیلی هم سخت نیست باید عاشق شغلت باشی مادر خودم معلمه . مادر شاغل از بچه داری خودش فاصله میگیره وگرنه ...

باید خودت معلم باشی ببینی با این والدین گرگ سخته یا اسونه

2738
عزیزم من نمیگم معلمی سخت نیست ولی اونقدرا هم دشوار نیست که من جاریم دانشجوی فرهنگیان معلم ادبیاته من ...

معلم ریاضیمون چند بار دستش و یبار کمرشو عمل کرد 

به طوری که از معلم ریاصی شد معلم هویت اجتماعی

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
ماهم فرجه نداریم ما هم تو یه روز دو تا امتحان داریم

والا تا جایی که من میدونم دانشگاه فرهنگیان فورجه میده و امتحاناشم یا یه روز درمیون یدونس یا روزی یدونه دانشگاهت کجاس عزیزم 

وضع ایران بده....

فاجعه اس💔🥲

ناخن کار😐  ناخن کار عمرا اگه ۲۰ تومنو یه جا ببینه

۵۰ تومنم دیده😂تازه میگف توی اسفند ب ۹۰ تومنم رسیده

همینم خوبه بیل که نزدین😁عین بقیه دارین درس میخونین دیگه

آب خنک بگیر بریز اونجا ک میسوزه...البته به شما نمیخوره کار مفیدی انجام بدی ولی امیدوارم اگر با کسی سر یه دستمزدی به توافق رسیدی و در ازای اون مقدار پول کاری رو قبول کردی در اخر تف بندازه کف دستت بگه بیل ک نزدی همینم زیادیته...مزخرفه حسوووود

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
۴۵ درصده ؟ من اینطوری شنیدم اگه کسی خوابگاهیه نباشه چطور؟ یا تابستونا ک خوابگاه نمیرین؟ 

۲۸ درصد ترددی ها

۱۰ درصد تابستون

البته میگن از اردیبهشت میخوان کسریات رو کمتر کنن.

2706