2737
2739

دانشجو معلما این ماه چقدر واستون حقوق ریختن؟

واسه من ۷۰۰ هزار😐 خوابگاهی هستم. مقرری رو کم کردن

تا اخر خرداد وضع همینه. موندم چه جوری از پس خرجام بربیام

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.

۷۰۰هزار😶😶😶😶

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همینم خوبه بیل که نزدین😁عین بقیه دارین درس میخونین دیگه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740

هرکی بیل میزنه فقط باید پول بگیره؟

عزیزم دانشجو معلما رو این حقوق حساب باز کرده بودن

خیلی ها مثل خود من بدهکار هستیم ب بقیه

الان برم بهشون چی بگم؟ بگم پول ندارم؟ میگن خب ب من چ

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.

کل زندگی معلمی بیل خورده ست💔💔

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

عزیزجان از اولم انصاف نبود، مام درس خوندیم مگه در ازاش پول گرفتیم؟ در کنارش از دانشجویی کار کردیم، اگه پول لازمی مثل بقیه دانشجوهای پول لازم برو سر کار

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
واقعا برای این حجم از حسادت متاسفم

منم برا این سیستم آموزشی متاسفم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋