2733
2734
عنوان

بارداری اول ،،،سقط

116 بازدید | 10 پست

سلام دوستان 😓😣😭😭😭😭

من امروز صبح بیبی چکم مثبت شد.هنوز جواب آزمایش و نیومده .گفتن تا ظهر میاد .اولین بارمه که مثبت میشم ...نمی‌خوامش...چیکار باید کنم؟ اصلا نمیتونم قبولش کنم ...با توجه به اینکه تو ماه گذشته اورژانسی هم خوردم چرا اصلا باید باردار باشم؟ و اینکه چطوری باید بندازمش؟ تو آزمایش معلوم میشه چند وقتشه؟ و اینکه راسته میگه سقط اولیه نازایی ثانویه میاره؟ اگر بندازمش ممکنه باردار نشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هدیه خداست کاری نکن همین نی نی سایت یکی گفته بود نامزد بودم و خانوادم مجبور ب سقط کردن و سالها پی ...

نامزد نیستم ،،،خونه خودمم ولی اصلا توان روحیشو ندارم ...اصلا امادگی ندارم ...تمام برنامه هام بهم می‌ریزه 

شما باردار شدی و انداختی و بعد دیگه نشدی؟ چند وقتش بود؟ 

خودش افتاد 

شش هفته 

ن یکساله اقدامم

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2740
نامزد نیستم ،،،خونه خودمم ولی اصلا توان روحیشو ندارم ...اصلا امادگی ندارم ...تمام برنامه هام بهم می‌ ...

چندسالته؟

بارداری و بچه داری سخته و الانم باردارم و فشارهایی دارم ولی باز هروقت خدا بهم بده با تمام وجودم نگهش میدارم

چندسالته؟ بارداری و بچه داری سخته و الانم باردارم و فشارهایی دارم ولی باز هروقت خدا بهم بده با تمام ...

۲۳ من تو شهر غریب تنهام ..باید به درکش برسم که بتونم مادر خوبی باشم ...