2733
2734
عنوان

۱۵ روز مهمون داشتم 🥲🥲🥲

795 بازدید | 43 پست

دیروز بعد ۱۵ روز مهمون داری بالاخره رفتتت مهمونمون!

خواهرم بود

واقعا عصبی بودم که موندنش انقذز طولانی بود و دیروز که رقت گفتم فردا استراحت میکنم و خونه و تمیز میکنم 

خونه مثل بمب منفجر شده انقد شلوغ شده

آشپزخونه داره میترکه 

خودمم خسته کوفته بعد مهمون داری

دیشبم ساعت۵ خوابیدم 

دیشب شام هم واسه همکارای شوهرم که شب کار بودن من درست کردم بردیم بهشون دادیم و ساعت نزدیک ۱۲ شب بود اومدیم خونه 

تا اومدیم خونه مادر شوهرم زنگ زد به شوهرم که چه خبر فلان شوهرم گفت هیچی شام بردیم واسه همکارام اونم کفت واسه منم بیار😐😐😐 شوهرم گفت اونو باید زودتر میگفتی الان غذا کم میاد اونم گفت باشه پس حالا که مهمونتونم رفته به زنت بگو فردا ناهار میام اونجا ! شوهرمم گفت باشه من اتاق بودم بدون اینکه از من بپرسه اوکی هستی ؟

در صورتی که چند روز پیش که با مادر شوهرم حرف زدم  خودم بهش گفتم پنجشنبه بیا خونه ما 

الان من خسته کوفته خونه یا این وضع چیکار کنم ؟؟؟؟

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨

مادرشوهرت گفته یه موقع از بقیه جا نمونم   

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هیچی شکر خدا 

خدا قوت 

غذا از بیرون بگیر فقط پاشد تمیزکاری کن اگه بگی نیا شوهرت دلخور میشه میگه چطور ۱۵ روز از خواهرش پذیرایی کردم یه روز تحمل نداره مادرم بیاد

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
اونو که نگو  دیگه دیروز نمیرفت واقعا پرتش میکردم بیرون

ولش کن بزار مادرشوهرتم بیاد بره بدون بحث و غرغر تمام شه قضیه، یه چی از بیرون بگیر یا ساده درست کن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2706