2752
2734

احترام و ارزش

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لایک کن

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

محبت کردن بهش

مهبرونی

احترام بهش

لوند بودن و جذاب بودن براش

و از همه مهمتر

پیش احساس کنه بهترین مرد دنیاس

مثلا الکی بهش بگی تو خیلی باهوشی(حتی اگه خیلی خنگه😂)

یا تو جذاب ترین مدر دنیایی برای من

توتکیه گاه خیلی خوبی هستی برام و میتونم رو حساب باز کنم

وقتی فکر کنه برای خودش پیش شما کسیه عاشقتون میشه و وابسته

همچین چیزی وجود نداره تو این زمونه بنظرم همه تنوع طلب،ب قولی هرگلی یه بویی داره شده،شاید تا دیروز میگفتم میشه بامحبت و هزار جور چیز دیگه اما حالا میگم با هیچی

از سر بامی که پریدیم،پریدیم🌱دل ز هرکس که بریدیم،بریدیم

احترام.ارامش.پایه بودن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
همچین چیزی وجود نداره تو این زمونه بنظرم همه تنوع طلب،ب قولی هرگلی یه بویی داره شده،شاید تا دیروز می ...

خوب بلاخره آخرش هرکس یه گلی رو بیشتر دوست داره دیگه

مثلا من شب بو رو از همه بیشتر دوست دارم، انتخابم از بین هزارتا همیشه این گله

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2706