2733
2734

انتشارات کتابم رو تحویل نداده بدقولن🤦‍♀️ چاپ دوم کتابمه😊😊

تازه پراید خریدم چطوری با ماشینم از پارکینگ دربیام هرچی همسرم میگه راحته باز استرس دارم🙄

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا خودم خاک اش پا نزاشتم بزار برسم چشم    یکی میخواد منو ببره

فدای مرامت 😂😂بی بلا ناموسن کشور ازروهاس 

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2731
بابا باکلاس

من کره دوست داشتم برم اما نشد مثل تو 

ایران رو به تخم میگیره  

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

اینکه بچه ام راه میره و حرف میزنه میخوام نذری بدم ب نظرتون چی بدم خوبه

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
رفع اشکال اگر بتونم میکنم ،واسه یادگیری برو آموزشگاه یا پیش یه خیاط شاگرد شو ،ریزه کاری و نکته خیلی ...

منظور تاپیکای آینده خودمه که مینویسم خیاطم با آموزش رایگان تازه دارم ثبت نام میکنم حالا به امید موفقیتمون

2740
طلا امروز ۶ تومنه؟

شده ۶ میلیون گرمی یعنی ؟ 🤐🤐

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
فدای مرامت 😂😂بی بلا ناموسن کشور ازروهاس 

بجان بچه های نداشتم به کره خواستم یه اپلای کنم رشته تجربی نمیخواستتتتتتتت قبول ندارهههههههه 

رشته هنر قبول داره   

دیگه ببین چه حدی هستیم

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
من کره دوست داشتم برم اما نشد مثل تو  ایران رو به تخم میگیره    

امریکا خیلی بهتره منم احتمالا خانوادم میگن آمریکا ولی خودم کره رو دوست دارم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

دغدغه من در سال آینده: نی یارا این سایت کی درست میشه گند تر شده و بهتر نه 😐

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2706