2733
2734
خب قبولیم و رفتن از ایران  و سکونت یکی از جاهای امریکا  اینج بنویسم..

منم ببر

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  

میخوام برم نهار اماده کنم نی نی خوابه 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دغدغه ممن رفتن به کره جنوبی ه که بورسیه بگیرم احتمالا دارم واسه آیلتس آماده میشم برا نمره بالا و درسای دانشگاه ریختن توسرم همزمان دلم میخواد برم کنسرت بی تی اس

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
امضاتو خوندم که خیاطی بیا به من یاد بده خیاطیرو

رفع اشکال اگر بتونم میکنم ،واسه یادگیری برو آموزشگاه یا پیش یه خیاط شاگرد شو ،ریزه کاری و نکته خیلی زیاده

الهی امضای خدا پای همه آرزوهات💖💖💖
منم ببر

حالا خودم خاک اش پا نزاشتم بزار برسم چشم 

یکی میخواد منو ببره

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

برا خوابگاه چی ببرم

دانشجوها روز اول شما چه تیپی زدین برا دانشگاه

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

خونمونو از مسکن مهر تحویل گرفتیم😍

خونه تکونی خرید عید احتمالا مسافرت تولد 

سعی کردم خوش بین باشم😍

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2706