2733
2734
امریکا خیلی بهتره منم احتمالا خانوادم میگن آمریکا ولی خودم کره رو دوست دارم 

کره اگه رشته ات تجربی هست قید شو بزن 

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بجان بچه های نداشتم به کره خواستم یه اپلای کنم رشته تجربی نمیخواستتتتتتتت قبول ندارهههههههه  ر ...

حد داغونی هستیم 😂😂😂😂

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
طلا امروز ۶ تومنه؟

مخ طلافروش هارو کی بزنیم؟  

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2731
بجان بچه های نداشتم به کره خواستم یه اپلای کنم رشته تجربی نمیخواستتتتتتتت قبول ندارهههههههه  ر ...

رشته های مهندسی رو خوب میخواد

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
رشته های مهندسی رو خوب میخواد

اره پزشکی و دندان ودارو نیست! 

و یا رشته بقیه

ایران هم قبول بشی و بری اپلای کنی نمیخواد

کره اگه رشته ات تجربی هست قید شو بزن 

خیلی بده خداییش اینقد میخونیم بعد خیلی کشورا نمیخوانمون  ....نمره آیلتس ت چنده

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
از منکه گذشته😕تو تلاشتو بکن خاک بر سرم مخ معلم ممکلتو زدم😂😂

تو دیگه زنگ زده ای

من خوشم، خیلی هم خوشم. کسی که آزاده باشه، حق طلب باشه، کسی که به خدا توکل و تکیه داشته باشه همیشه خو ...

خوش ب حالت 

که اینقدر سر خوشی ک متوجه هیچی نمیشی

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
2706