2733
2739

هیچ چیز رو در شأن حرف زدن نمی‌بینه 

همه موضوعات براش سطحی ان

بعد بهم میگه معذب نباش خودت باش خجالتتو بزار کنار تو حرف بزن بعد ک حرف میزنم مثلا از روزم میگم از کارم یا هرچی حوصلش سر میرع!

زنگ میزنه نیم ساعت خودش حرف میزنه منم خب ی کم حرف میزنم و بقیه میشه سکوت و گوش دادن به سکوت! حتی جرائت قطع کردن هم نداریم هردومون 

واقعا باید چیکار کنم ؟

البته بگم تو پیام هاش همچنان دوستت دارم و دلتنگتم بیشتر از تو و مراقب خودت باش و .. میزنه اما این ک دو کلام تلفنی مثل آدم نمی‌تونیم حرف بزنیم روانمو بهم ریخته

لعنت به دوری واقعا تا ده روز دیگه ک بخاد برگرده من با این وضعیت و شرایط دیوونه شدم !!

اندوه دوري را چه تسکین است جز خیال 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب چرا جرات ندارین قطع کنین مگه تعارف دارین 

ما هم دوران نامزدی دور بودیم هر روز نیم ساعتی صحبت میکردیم بیشتر اون نصفشم به خوب دیگه چه خبر میگذشت تهشم یا اون یا من می‌گفتیم خوب با یه خدافظی خوشحالم کن اون یکی هم یه فحش حواله میداد بهش و خدافظی

2740
کو تا ازدواج  بگیره یا نگیره  نمی‌دونم واقعا

پس خودتو علاف نکن بعد پشیمان میشی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
خوب چرا جرات ندارین قطع کنین مگه تعارف دارین  ما هم دوران نامزدی دور بودیم هر روز نیم ساعتی صح ...

من ک روم نمیشه قطع کنم مگر این ک کار برام پیش بیاد اونم همینطور 

هردومون نگرانیم اون یکی ناراحت نشه 

چون واقعا دلمون میخاد باهم حرف بزنیما نمی‌تونیم 

البته بگم شاید کم کاری از منه 

اون بیشتر حرف میزنع

میشه لینک تاپیکتو اگ داستانتو گفتی بدی ببینم چی شده کنجکاوشدم😅 و اینکه عزیزم من خوووووب میفهمم ...

کلا باید تاپیکامو از اول بخونییی طولانیه تقریبا همه چی رو گفتم ب ترتیب 

خب وقتی باهم هستین چیها میگین 

حضوری پیش هم باشیم ارومیه حرف می‌زنیم 

اما خدا نکنه مث الان دور باشیم 

اون ک همش داره نصیحتم می‌کنه منم غر میزنم و از کارم و دلتنگیام میگم 

2706