2752
2734
عنوان

اصلا حرفی با هم نداریم با اینکه خیلی وقت دور بودیم

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 22 پست
من ک روم نمیشه قطع کنم مگر این ک کار برام پیش بیاد اونم همینطور  هردومون نگرانیم اون یکی ناراح ...

نمیدونم عزیزم الان تاپیک قبلتو دیدم گفتی اکسته من زیاد از اینجور روابط سر در نمیارم 

ولی اگه رابطتون جدیه که نباید از این رو دربایسی ها با هم داشته باشید راحت باشید از یه جایی شروع کن 

یا اصلا سعی کن موضوعات مورد علاقش دنبال کنی بیشتر در مورد چی صحبت میکنه اطلاعات داشته باش تا تو هم حرفی برای گفتن داشته باشی کنار تعریف روز مرگیت 

امیدوارم قسمت هم باشین و اینا براتون خاطره شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم عزیزم الان تاپیک قبلتو دیدم گفتی اکسته من زیاد از اینجور روابط سر در نمیارم  ولی اگه ر ...

انشالله 

دعا کن برامون🥲

اندوه دوري را چه تسکین است جز خیال 🖤
2731
من ک روم نمیشه قطع کنم مگر این ک کار برام پیش بیاد اونم همینطور  هردومون نگرانیم اون یکی ناراح ...

بنظر میاد از روی عذاب وجدان مونده! مثلا فکر کنه این اتفاقی که واسش افتاد تاوان شکستن دلت بوده!!!

واقعا شرایط سختی داری ، هرکسی دیگه بود هم همین حس سردرگمی رو داشت پیش خودت فکر میکنی وقتی بیاد چقد قراره حزف بزنید بخندین و زندگی کنید! و بعد از اومدنش همه ی اون نقشه ها توی ذهنت و دهنت میماسه!!!!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
بنظر میاد از روی عذاب وجدان مونده! مثلا فکر کنه این اتفاقی که واسش افتاد تاوان شکستن دلت بوده!!! وا ...

اره چند بار تو حرفاش اسم کارما رو آورده 

ولی بعدش گفته ن ک ب خاطر تو رفته باشم زندان یا فلان 

باز غرورش اجازه نمیده 

ی بارم داشت شوخی میکرد گفت خدایا دوباره مارو ب خاطر این بندازی زندانا این خودش نمی‌فهمه من هرچی بهش میگم براش بدم :)

اندوه دوري را چه تسکین است جز خیال 🖤
اره چند بار تو حرفاش اسم کارما رو آورده  ولی بعدش گفته ن ک ب خاطر تو رفته باشم زندان یا فلان&n ...

اون موقع ک رفت توی اووووج رابطه ول کرد رفت واسه همین شما دیوانه وار ب در دیوار  زدین واسش مثل کسی که یه چیز با ارزش گم کرده. الان شاید متوجه شدی یا کم کم متوجه میشی ک میتونی بدون اون هم زندگی کنی و خیلی دست بالا گرفتیش،متوجه میشی با ارزشتر از چیزی ک گم کردی هم وجود داره. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••