2737
2734

پرجمعیت ترین کشور جهانه و همین یهویی شاید از بیکاری:/ میگم اینا پرجمعیتن میتونن ب کشورهای دیگه حمله کنه..

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
فعلا که دست روسیه است.

روسیه ک جمعیتشون کمتره خیلی

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا همه چی برا خودش ی دوره ای داره ی زمانی ایران پهناورترین امپراطوری رو داشت الان همه چی افتاده دست بقیه کشورها. این کاملا ی امر طبیعی تو همه زمینه هاس

اول اینکه چینیها خواستار روابط صلح آمیز هستن و اهل جنگ و ستیز نیستن مثل اعراب 

خیلی با سیاست کارشون جلو میبرن مثلا ن چک زدن ن چونه خلیج فارسو خزرو بردن ب خونه😏

روسیه و چین...هر دو ....روسیه قدرت نظامی قوی داره. و یک رهبر بشدت دیکتاتور و روانی

چین اقتصادش بهتره 

ولی اره از لحاظ قدرت نظامی روسیه قوی هس 

2740

سیاست مهمه تعداد مهم نیست

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
روسیه ک جمعیتشون کمتره خیلی

مگه به جمعیته به قدرته

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
فک نکنم تا اون موقع ما باشیم 

هیی:)

2706