2733
2739

پرجمعیت ترین کشور جهانه و همین یهویی شاید از بیکاری:/ میگم اینا پرجمعیتن میتونن ب کشورهای دیگه حمله کنه..

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
فعلا که دست روسیه است.

روسیه ک جمعیتشون کمتره خیلی

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا همه چی برا خودش ی دوره ای داره ی زمانی ایران پهناورترین امپراطوری رو داشت الان همه چی افتاده دست بقیه کشورها. این کاملا ی امر طبیعی تو همه زمینه هاس

اول اینکه چینیها خواستار روابط صلح آمیز هستن و اهل جنگ و ستیز نیستن مثل اعراب 

خیلی با سیاست کارشون جلو میبرن مثلا ن چک زدن ن چونه خلیج فارسو خزرو بردن ب خونه😏

روسیه و چین...هر دو ....روسیه قدرت نظامی قوی داره. و یک رهبر بشدت دیکتاتور و روانی

چین اقتصادش بهتره 

ولی اره از لحاظ قدرت نظامی روسیه قوی هس 

2738

سیاست مهمه تعداد مهم نیست

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
روسیه ک جمعیتشون کمتره خیلی

مگه به جمعیته به قدرته

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
فک نکنم تا اون موقع ما باشیم 

هیی:)