2737
2739
عنوان

چرا حس میکنم جهان قرارع تحت سلطه کشور چین میشه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 29 پست
چین اقتصادش بهتره  ولی اره از لحاظ قدرت نظامی روسیه قوی هس

قدرت نظامی و پهبادهای بالستیک روسیه رو ایران داره تامین میکنه درسته نظم نظامیشون بالاس ولی از نظر امنیتی ایران شاید از آمریکا هم بهتر باشه ما ایرانیا انقد مخ و نخبه داریم تو این زمینه که بقیه کشورها دارن از نخبه های مهاجر ما استفاده میکنن هیچوقت ظاهر قضیه رو نبینید اینا همش بازی سیاسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دنیا دسته خداست هرچی اراده کنه همون میشه الکی ازاینو اون نترسید،عزت هم دست خداست هرکیو بخاد بالا میبره

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
قدرت نظامی و پهبادهای بالستیک روسیه رو ایران داره تامین میکنه درسته نظم نظامیشون بالاس ولی از نظر ام ...

ایران از آمریکا بهتره شتت برم سرم بکوبم ب دیوار://

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
والا همه چی برا خودش ی دوره ای داره ی زمانی ایران پهناورترین امپراطوری رو داشت الان همه چی افتاده دس ...

بآور میکنی الان ازخزر فقط کنار های شمال خودمون مونده یعنی قشنگ همه رو دادن رفته بی لیاقتا

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2738

بیا باهم بریم بکوبیم🤣

خود ایران دست روسیه هست 

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

آمریکا تو زمینه تکنولوژی و فناوری خیلی از ایران حلوتره که حتی اروپا هم جلوش زانو میزنه در این شکی نیس اما پشت پرده خیلی از اینا ایرانیای مقیم آمریکا هستن که حتی حاضرن علیه کشور خودشون فعالیت کنن

نخوام انقد بحثو سیاسی کنم که بیان تاپیک رو بترکونن در کل یادتون باشه هواپیمای بدون سرنشین غیرقابل ردیابی آمریکا رو ایران شناسایی کرد و با تله ای که براش گذاشته بود حتی بدون پرتاب موشک و راکت سالم و سرحال جنگنده رو عین کفتری که براش دون پاشیده باشن نشوند زمین تا از ادوات بکار رفته داخل جنگنده اطلاعات گیر بیاره اگه میترکوندش بی اثر میشد. ب تجهیزات نیس که ب هوش و استعداد و زرنگی و سیاسته که ایرانیا تو کل دنیا سرشناسن

بیا باهم بریم بکوبیم🤣 خود ایران دست روسیه هست 

ایران دست روسیه نیس شما ب این فک کن ایران در مقابل چ خدمتی که روسیه در حقش میکنه براشون پهباد می‌فرسته؟

یکی ماجرای هواپیمای اکراینه که بعد اون ماجرا خیلی از کشورها با ایران لج شدن وایسادن پشت اکراین و بعدشم جنگ بین روسیه و اوکراین شکل گرفت بنظرت تو وضعیت ایران باید کدوم وری میرف؟ خب معلومه روسیه 

ایران در قبال اینهمه خدماتی که ب روسیه و چین میده حتما یچیز بزرگتر داره میگیره و اونم حق وتوعه که چون ایران جزو کشورهای وتو نیس داره از این دوتا استفاده ابزاری میکنه اصلشم همینه همه روابط از خانواده گرفته تا کشورهای جهان بر اساس سیاست و روابط و ضوابط میچرخه 

ایران دست روسیه نیس شما ب این فک کن ایران در مقابل چ خدمتی که روسیه در حقش میکنه براشون پهباد می‌فرس ...

درمورد هواپیما که کل دنیا حق داشتن لج کنن و حتی بدتر 

واینکه اگه ایران این همه که میگید قدرت داره چرا از این قدرت برای ساده ترین چیز که اونم حفظ اراضی خودش که تو پست بالاتر خودتون گفتید نمیتونه استفاده کنه؟

درضمن با همون موشک هایی که ایران میده به روسیه روسیه داره اوکراین رو میزنه 

درمورد هواپیما که کل دنیا حق داشتن لج کنن و حتی بدتر  واینکه اگه ایران این همه که میگید قدرت د ...

در مورد هواپیما که اصلا منصفانه تر این بود اوکراین با ایران وارد جنگ بشه ولی قدرتش در اون حد نبود و اینکه فک میکنید آخرش کی ضرر میکرد اوکراین یا ایران؟ هیچکدوم! فقط مردم بدبخت کشته میشدن آقازاده ها اونور آب پول پارو میکردن ب کتف راستشونم نبود. بعد از طرفی بنظرتون سران ایران انقد ساده ن که بیان مرز کشورو کامل جدا کنن بدن دست ی کشور دیگه که مرز ازش جدا شه؟ اراضی رو نگه میدارن منافعشو کرایه میدن مث نفت و گاز و... اینجوری مردمو بدبخت میکنن آروم آهسته جوریکه صدای مردم درنیاد😏

بعد الان نمی‌دونم شنیدید یا نه میخوان سیستان و بلوچستان رو سه بخش کنن ینی مرزی ازشون کم نمیشه ولی خیلی ذره بینی دارن تجزیه میکنن و اختلافات قومی قبیله ای و نژادی میندازن وسط همون‌طور که بین ترکهای اردبیل و ارومیه و تبریز و زنجان نژاد پرستی هست و بهمدیگه توهین نمونده نکرده باشن در یک کلام شایدبهم بخندین ولی اگه اینا دستشون با ر ژ ی م پ ه ل و ی و ا م ر ی ک ا تو ی کاسه نباشه من اسممو عوض میکنم☺️☺️

در مورد هواپیما که اصلا منصفانه تر این بود اوکراین با ایران وارد جنگ بشه ولی قدرتش در اون حد نبود و ...

اونکه صد در صد شاخ و شونه کشیدنشون واسه هم برای منو و شما و مردم ساده هست زدو بند و بخور بخورشون اون پشت واسه خودشون

فقط حیف عمر و جوونی این مردم که دست این آفت ها افتاده

به خدا با این همه امکانات و منابع الان باید مردم ایران شاه نشین بودن نه لنگ یه لقمه نون

2706