2752
2734

روزی که از قفس این داعشی کثافت دربیام و طلاقمو بگیرم شیرینی پخش میکنم شهرو... خدایا بزار ببینم اون روزو.. حتی اگه یه روز زنده بودم،

به شرفم و عزت نفسم قسم که سه تا بچه داشتن و چهل سالگی هم جلوی یه زنی که بعد چند سال یاد گرفت قوی شه و بتونه برنامه طلاقشو بچینه هم نمیگیره..... آخ خدا😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔چرا عقده ای ها رو آفریدی؟عقده ای های خیانتکارو... 

خدایا شکرت که بازیهای روانی تیپ شخصیت خودشیفته رو فهمیدم، اینجوری دلم آروم میشه توهینا و تحقیراشو بتونم بگذرونم، حفظم همه چیشو ولی وقتی تو بدونی الان میخواد فلان توهینو کنه عین اینه که میدونی میخوای چاقو بخوری اما خب درد داره، جلوی درد بریدگی رو حتی از قبلم خبر داشته باشی نمیتونی بگیری که... 😭😭😭💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
انقد بد بوده چرا سه تا بچه آوردی آخه ! میگی اولی رو اوردم دومی و سونی رو چی؟! اونارم بدبخت میکنید 😑

چون از اول عقل نداشتم گول بخورم، تو که عاقلی و خوب بلدی بچه نسازی برو بیرون از تاپیک متخصص همه امور، دهنتو ببندی نمیگن لالی، حالم بده بفهم @niniyar_5    

@niniyar_1  

انقد بد بوده چرا سه تا بچه آوردی آخه ! میگی اولی رو اوردم دومی و سونی رو چی؟! اونارم بدبخت میکنید 😑

جواب اینجور بی فرهنگا رو بدین، طرف می یاد از دردش بگه داره سکته میکنه از حال خرابی اینا چی می یان میگن. تعداد بچه های من به این زن فوضول چه ربطی داره، 

@niniyar_2    

@niniyar_3    

حرف بهتری نداشتی بگی؟ همه جا باید باشین شماها؟ نمیبینی حالش چقد بد بود؟ واقعا که😐😐. صددرصد اینا رو خودشم میدونه، نمیخواد بگی چون فایده ای نداره جز نیش زدن