2737
2734
عنوان

ایودی کیسه اب رو پاره نمیکنه؟

515 بازدید | 46 پست

بچه ها من با وجود ایودی باردارم

۹هفته هستم

همش میترسم ایودی مشکل ساز بشه برای بچه

کسی تجربه ای داره؟

درضمن وقتی فهمیدم باردارم دکتر خواست درش بیاره اما نشد 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ممکنه باعث عفونت بشه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

چجوری با وجود ایودی باردار شدین🤦🏻‍♀️

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2740
چجوری با وجود ایودی باردار شدین🤦🏻‍♀️

میشه یه خانم بچه چهارم با ایودی شده بود خودش هم کارمند مرکز بهداشت بود سنش هم بالا بود 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
برو درش بیار جای دیگه

نخش مشخص نبود اصلا دکتر نیم ساعت دستکاریم‌میکرد پر ازخون شده بودم. اما نتونس درش بیاره تا همین امروزم لکه بینی داشتم بخاطر دستکاریای  دکتر . بعدم بارداری ب خطر میوفته دهانه رحمم بسته هس ایودی ۳ سانت فاصله داره با دهانه رحم و ۳ سانتم با بچه فاصله داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
شنیدم میره تو بدن بچه ...برو درش بیار یا فکر چاره کن

۳سانته کلا ایودی  تیزم نیست که ولی بازم خیلی نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا ینی چی نتونست در بیاره؟

نوشتم بخون 🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه خانم بچه چهارم با ایودی شده بود خودش هم کارمند مرکز بهداشت بود سنش هم بالا بود 

خب پس وقتی روش مطمئنی واسه جلوگیری نیست چرا کار میذارنش

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2706