2733
2734
عنوان

کیا جوجه دارن؟

109 بازدید | 25 پست

سلام

دختر من عاشق حیوون خونگیه. ۹ سالشه. همه ش میگه کاش یه حیوون خونگی داشتم. من از سگ و گربه ت خونه خوشم نمیاد. 

میخوام براش جوجه بخرم. خیلی دردسر داره؟ زحمت دارن؟ جوجه رنگی نه ها . از اینا ک رنگ نشدن زرد و قهوه این

کسی تجربه داره؟

زندگی زیباست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خرگوش بخر واسش

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2731
بالکن داشته باشی خوبه چون من حس میکنم ی بوی میدن میتونی براش عروس هلندی بخری 

عروس هلندی دوستم خریده میگه خیلی دردسر داره. یه مریضیم گرفت که خیلی بده 

زندگی زیباست...

ما خودمون پرورش میدیم مرغ جوجه اردک بوقلمون 

فقط باید جای مناسب داشته باشی 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
عروس هلندی دوستم خریده میگه خیلی دردسر داره. یه مریضیم گرفت که خیلی بده 

پرنده فقط باید علاقه شدید داشته باشی و محبت کنید 

حساسیت هم ایجاد میکنه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری