2752
2734
عنوان

شام چی می پزین

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دوست دارم پسرم نمیخوره 

برای اون دمی گوجه بزار برای خودتو و همسرت کشک بادمجون

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731
چه جوریه

برنج .مرغ رو میزارم میپزه با پیاز سرخش میکنم ترشی انار و آلو و کشمش و هم جدا سرخ میکنم.برنج که آبکش کردم مرغ و ترشی و .. رو میزارم زیرش خیلی خوشمزه میشه 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 😍😍
برنج .مرغ رو میزارم میپزه با پیاز سرخش میکنم ترشی انار و آلو و کشمش و هم جدا سرخ میکنم.برنج که آبکش ...

نوش جان عالیه 

ولی این دو بزرگوار اصلا برنجهای ترکیبی نمی‌خورم گاهی وقتا دوست دارم بشینم گریه کنم 

نوش جان عالیه  ولی این دو بزرگوار اصلا برنجهای ترکیبی نمی‌خورم گاهی وقتا دوست دارم بشینم گریه ...

ترکیبی نیست بابا .میزاری تو شکم مرغ میزاری یه گوشه زیر برنجت 🤦‍♀️

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 😍😍
ترکیبی نیست بابا .میزاری تو شکم مرغ میزاری یه گوشه زیر برنجت 🤦‍♀️

می دونم نمی خورن کشمش هم نمی خورن 

کلا سه مدل غذا رو باید پشت سر هم درست کنی منم بیشتر اونا رو دوست ندارم یا آنقدر خوردم زده شدم گاهی وقتا حال دارم دو مدل سه مدل غذا درست میکنم برای هرکسی یه مدل 

مثلا ماکارانی 

یکی با سویا دوست داره 

یکی فقط باید قارچ داشته باشه 

خودمم مدل آدمی زادی 

بعدش که دارم ظرف می شورم میگم خوب چه کاریه ماکارانی نپز 

خیلی سخته آنقدر دلم ساندویج مرغ میخاد اینا نمی‌خورن

آخی 💔 خب اگه میتونی شام رو اندازه شبتون و ناهار همسرت بپز .برای ناهار خودت هر چی دوست داری درست کن

مگه بچه اتم بد غذاست؟؟

والا ما همه پای گازیم برادرم بلکه غذایی بخوره

مامانم میگه زن بگیره عوض میشه

بهش میگم اگه زن بی سر زبون بگیره نه ولی اگه زن با جنم بگیره شاید😂

آخی 💔 خب اگه میتونی شام رو اندازه شبتون و ناهار همسرت بپز .برای ناهار خودت هر چی دوست داری درست کن ...

اره پسرم از باش بدتر 

نه زن بگیر بهتر نمیشه 

نمی دونم بستگی داره شکمو باشه شاید شوهر من غذا می خوره زنده بمونه اصلا شکمو نیست

2706