2733
2734
عنوان

ایودی کیسه اب رو پاره نمیکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 46 پست
چجوری با آیودی باردار شدی من الان ۶ ساله دارم و مشکلی ندارم

یک درصد احتمال بارداری هس من جز همون یک درصد بودم. منم‌دوسال داشتم باردار  نمیشدم چندین بار هم چک کردم سرجاش بود حتی اخرین بار بهمن ماه چک کردم سرجاش بود  همین بهمن هم حامله شدم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
خب پس وقتی روش مطمئنی واسه جلوگیری نیست چرا کار میذارنش

خب بستگی داره کجا بزاری تقلبی نباشه شاید رو بدن یکی جواب نده شاید جابه جا بشه خیلی دلیل ها داره دلی خیلی ها هستن سال ها گذاشتن باردار نشدن 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب بستگی داره کجا بزاری تقلبی نباشه شاید رو بدن یکی جواب نده شاید جابه جا بشه خیلی دلیل ها داره دلی ...

اره مادرشوهر خودم ۲۰سال هس داره ولی حامله نشده شانس من اینطور بو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
یک درصد احتمال بارداری هس من جز همون یک درصد بودم. منم‌دوسال داشتم باردار  نمیشدم چندین بار هم ...

دوستم میگفت دکتر گفته وقتی آنتی بیوتیک میخوری تا یک هفته باید حتما جلوگیری داشته باشی. شما همون زمان آنتی بیوتیک مصرف نمیکردین؟

2731
دوستم میگفت دکتر گفته وقتی آنتی بیوتیک میخوری تا یک هفته باید حتما جلوگیری داشته باشی. شما همون زمان ...

وای از کجا فهمیدی دقیقا من چندین مدل انتی بیوتیک استفاده میکردم بخاطر عفونت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای از کجا فهمیدی دقیقا من چندین مدل انتی بیوتیک استفاده میکردم بخاطر عفونت

پس بخاطر همون باردار شدین و  بخاطر اینکه مردم اطلاعات کافی از آیودی ندارن باردار میشن بعد میگن آیودی قابل اطمینان نیس

دوستم میگفت دکتر گفته وقتی آنتی بیوتیک میخوری تا یک هفته باید حتما جلوگیری داشته باشی. شما همون زمان ...

ایودی من مسی هستا. نگا من بهمن ماه بعد از پریودم رفتم دکتر زنان ک دستگاه رو چک کنم و پاپ اسمیر بدم. دکتر گفت عفونت و زخم دهانه رحم داری چندین مدل انتی بیوتیک برام نوشت . دستگاهمم چک کرد گفت نخش رو میبینم سونو داخلیم کرد گفت جاش خوبه. منم انتی بیوتیک ها سر وقت استفاده کردم دیگه اسفند ماه پریود نشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس بخاطر همون باردار شدین و  بخاطر اینکه مردم اطلاعات کافی از آیودی ندارن باردار میشن بعد میگن ...

دکترم جز بهتریناس ولی چیزی‌نگفت وقتی انتی بیوتیک ها  داد جایی هم نخونده بودم این مطلب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس بخاطر همون باردار شدین و  بخاطر اینکه مردم اطلاعات کافی از آیودی ندارن باردار میشن بعد میگن ...

ایودی مسی یون های مث ازاد میکنه از خودش. یعنی انتی بیوتیک ها دخالتی  دارن توی کارکرد ایودی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایودی من مسی هستا. نگا من بهمن ماه بعد از پریودم رفتم دکتر زنان ک دستگاه رو چک کنم و پاپ اسمیر بدم. ...

ببین عزیزم وقتی آنتی بیوتیک مصرف میکنید آیودی دیگه کار خودشو تا یک هفته انجام نمیده حتی اگرم دستگاه دقیقا سرجای خودش باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه

ببین عزیزم وقتی آنتی بیوتیک مصرف میکنید آیودی دیگه کار خودشو تا یک هفته انجام نمیده حتی اگرم دستگاه ...

وای خدا الان فهمیدم چرا حامله شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکترم جز بهتریناس ولی چیزی‌نگفت وقتی انتی بیوتیک ها  داد جایی هم نخونده بودم این مطلب

یادمه چندسال پیش یکی از اقواممون با وجود آیودی باردار شد به دوستم که دستگاه گذاشته بود گفتم خیلی احتیاط کن که واسه اقواممون همچین اتفاقی افتاده، دوستم گفت حتما آنتی بیوتیک مصرف کرده وگرنه محال بود باردار بشه

یادمه چندسال پیش یکی از اقواممون با وجود آیودی باردار شد به دوستم که دستگاه گذاشته بود گفتم خیلی احت ...

کاش زودتر فهمیده بودم خیلی سختی کشیدم این مدت.چقدر خرج کردم اخه ی دکتری رفتم ‌ک دستگاه رو دربیاره نخش ندید زد دهانه رحمم رو حسابی زخم و پاره کرد یکماهه لکه بینی قهوه ای دارم خوبم نمیشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40