2737
2739
عنوان

سلام سلام دورهمی دوستانه 😍(مانام)

| مشاهده متن کامل بحث + 10971 بازدید | 3024 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ماناجون خوبی گلم🥰🌹❤️

سلام عشق دلم 

شبت خوش 

خوبم به خوبیت خواهری قشنگم 

خودت خوبی قلب جانم 😘🤩

ماناهستم  🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
2728
👈🏻❤️👉🏻

سلام قلبم 

شبت بهشت 😍😍😘

راستی زحمتی دارم 

سلام منو به هدی برسون 

بگو مانام دلتنگته 

انشالله حال دلت همیشه خوب باشه 

فقط مواظب خوبیات باش.💕🤩

ماناهستم  🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
2738
سلام خوشگلم🥰🌹باشه گلم پیامتوکپی کردم براش😘😘😘

قربون دستت خواهرِ قشنگم 😘

بوس به قلب مهربونت 😘😘😘

عه حییف.. آره دعوا شده بود فک کنم چند تا از بچه ها رفتن  بشنو و ببین و آیلا و ....

😘😘🩵

منم همینطور عزیزم ❤️ فعلآ موقع خوبی نیست ولی باهات سر فرصت کلی صحبت دارم 💋💋💋💋💋  خدا رحمتش ...

سلام عزیزم 

قربونت گلم 😘😘 

نمی‌دونم چرا سوراخ شده 

چند سال پیش درد داشت رفت دکتر فهمیدم یکم سوراخه دارو دادن بهتر شده بود هر وقت دردش می‌گرفت دارو میخورد خوب میشد 

ایندفعه دردش شدید شد رفت دکتر گفت باید عمل بشه و خطرناکه که اینجوری پیش اومد 😔😔😔یه ده روز تو کما موند بعد عمل و فوت شد 😭

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
سلام عزیزم  شبنم جان  بگردمش  خدا رحمتش کنه  از ته قلبم ناراحت شدم تسلیت میگ ...

سلام عزیزم 

زنده باشی عزیزم 

ممنونم گلم خدا اموات شما هم بیامرزه و به عزیزانتون طول عمر با عزت بده 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706