2733
2734
عنوان

سلام سلام دورهمی دوستانه 😍(مانام)

| مشاهده متن کامل بحث + 14640 بازدید | 4017 پست
😍 کاش اونجا بودم میچلوندم سگ کوچولو هارو 🤗  من کم کم برم بخوابم دوست دارم شب بخیر عزیزم ❤️&n ...

همچنین عشقممم 

شبت خوش💕😍

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
بدبختی ازدواج کردن و بچه های بزرگ دارن .

😳😡 

پس سنی هم گذشته ازشون، بدبخت زن های اینا که چقدر حرص میخورن از چشم چرونی اینا، 

لابد الان برای بچه هاشون شدن فرشته 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای . چند تا مرد تو فامیل داریم خجالت نمی کشن . وقتی عروسی می شه  همش میاد قسمت زنونه . همش چشم ...

اجی گلی من کم کم برم بخوابم شب بخیر ❤️

2731
بعد میگن مگه چیه فامیل هستیم . خب مگه شما با همه فامیل محرم هستید. 

اره زیاد دیدم ادم راحت نیست 

عقل ندارن فقط چشاشون کار میکنه نکبتا😁🤌

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
جات اینجاست 👈💕😍

عزیزی😍🤍💚

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
عهه ماشالله خداپسرتو نگه داره براتون  بابااااااا باربییییییی😂😂😂چخبره ۴۰ کیلو از @اورانوووس ...

۴ کیلو ازش بیشترم 💪💪😹😹

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
آره متاسفانه سایت مشکل داره، منم تو منش کردن مشکل دارم، 

آره گاهی نمیشه

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
اره واقعاجالبه بچه ادمو پیر میکنه🤣

😂😂 

اما بعضی از بچه ها هم هستن ارومن، نمونش خواهر زنداییم دخترش ۳ سالشه بشینه پیشت تا فردا هم حرف نمیزنه 😂😍 اما ماشاالله تپل ، عاشق میوس، میگه میوه می‌خوام بزار جلوش یکی کامل رو میخوره بدون حرف و حدیث، کسی هم جرأت نداره دست بزنه بهشون 😂