2733
2734

بچه ها خواهرم سه ساله عقد هست شوهرش داییمه بعد این پسرداییم صفر صفر اومد درخونه پدرم چون برادرزاده مادرم بود ومادرم خیلی دوستش داشت خیلی محبتش کرد این وسط عقد کردن داشت سربازی می رفت خلاصه اینکه خواهرم هیچی ازش نمیخواست فقط پافشاری میکرد خونه ش درست کنه خونه درست کرد وام گرفتن ماشین هم پارس خرید و کارش درست شد الان کارمندرسمی شده بعد اینکه حالا که به نقطه خوبی رسیده بنا به دلایلی و فوتهایی که پیش اومد سه سال تو عقد موندن و شرایط ازدواج رو الان دارن اما دختر داییم الان که محل کار برادرش به شهری که اون زندگی میکنه منتقل شده و خواهرم شهر خودمونه خیلی روی زندگیشون تاثیر گذاشته تقریبا ۵ماهیی هست تو شهر اوناست و فعلا هم نمیتونه انتقالی بگیره

زن داییم فوت شده این خواهرش بزرگتر از پسرداییم هست و خیلی خودخواهه و دوست داره تو همه چیز دخالت کنه الان خواهرم به نقطه ای رسیده میگه هیچ حسی بهش مدارم و اسم طلاق میبره در صورتی که قبل این شش ماه عالی بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سر انتقالی میخواد طلاق بگیره؟ آدما و حضورشون روی سرنوشت تأثیر میزاره خاطرات هم هیچ وقت پاک نمیشن ، اگه پسره آدم درستی هست سر هیچ و پوچ طلاق نگیره تو دنیای بعد طلاق و ازدواج دوم حلوا خیرات نمیکنن از ما گفتن 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740

پدر ومادرمم ازین رفتار پسردایی دلگیرشدن میگن الان طلاق بگیره بهتره فردا با یه بچه بیاد وقتی الان اینقد خواهرش اینقد نفوذ داره تو زندگیش هم همینه حواهرم اصلا سیاست نداره فقط دوست داره شوهرش بطرفش بیاد گرچه الان زندگی رو کامل آماده کرد ولی آخرش طلاق بشه خیلی بده خیلی دلم میسوزه

مادرت با داییت صحبت کنه اگر فعلا شرایط انتقالی ندارن جلوی دخترشو بگیره بگه داره زندگی اینارو میپاشونه من بهش حق میدم خواهر شوهر منم تا پنج سال انقد زجرم داد من مریض شدم آخرش دیگ شوهرم بخودش اومد حالا ما دور بودیم ببین اون چی بود ک از راه دورم من آسایش نداشتم فقط داییت باید جلوی دخترشو بگیره

سر انتقالی میخواد طلاق بگیره؟ آدما و حضورشون روی سرنوشت تأثیر میزاره خاطرات هم هیچ وقت پاک نمیشن ، ا ...

منم همینو میگم اما خواهرم میگه خواهرش خیلی نفوذ داره متاسفانه خواهرم روحیه اش بد شده میگم طلاق بگیرم راحتترم

مادرت با داییت صحبت کنه اگر فعلا شرایط انتقالی ندارن جلوی دخترشو بگیره بگه داره زندگی اینارو میپاشون ...

داییم چون زن جدید گرفته دخترش و پسراش اصلا بحرفش گوش نمیدن زن داییم ۴سالی هست فوت شده

داییم چون زن جدید گرفته دخترش و پسراش اصلا بحرفش گوش نمیدن زن داییم ۴سالی هست فوت شده

ای بابا چه بد حیفه زندگیشون بخاطر یه خواهر بد ذات حسود بپاشه من نمیدونم چه دردی دارن اینا خب خودتون زن داداشتون می‌شدین😏

مادرتون با پسرداییتون صحبت کنه و بگه که خواهرش داره به زندگیش گند میزنه

من میگم با پسرداییم صحبت کنن اما خواهرم میگه ظاهرا شوهرش قول میده ولی در باطن دروغ میگه و کار خودش میکنه ظاهرا میگف من خونه جدا جرفتم بعدا کاشف بعمل اومد تو یه اتاق از خواهرش داره زندگی میکنه و نکفته بود

2706