2733
2734

من این جا تایپک میزنم 

بعد میگن با شوهرت پایه باش باهم ببینین اگه از دختره تعریف کرد بگو اره خیلی خوشکله توهم از مرده تعریف کن 

براش صدتو بزار پایه باش 

من خونه رو تمیز کنم بپزم بشورم بعد اخرش بشینم از اندام دختره برام تعریف کنه بره دوستشو بیاره خونه فیلم صحنه دار ببین اخرشم هر وقت دلش خواست باهام رابطه بر قرار کنه؟؟؟ 

اینه منطق یا اینکه همه میبینن؟؟؟ گناه نیس مگه پس خدا چی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من ناراحت میشم تجربشم دارم میبینه ولی صدبار توبه کرده صد ویکبار دیده دیگ کاری ازم برنمیاد

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731

ن خیلی بده باعث میشه مدام مقایسه بشی با چیزای خیالی فیلم ها پس مدتی کلا میل جنسی از بین میره اصلا نباید ببینید ینی چی پایه باش ببین بعضی وقتا حرصم میگیره میخان خودشونو اُپن نشون بدن

30 سالشه خب اگه میخواست فیلم ببینه چرا زن میگرفت 

خیلی بده ک جلوی شما ببینه .این فیلم ها رو همه مردم میبینن .ولی در خلوت خودشون .دوستی داشتم فقط واسه یادگیری رابطه نگاه میکرد

من خودم مجردم حتی با اینکه من شاید بعضی وقتا خیلی کم پیش میاد ولی خوب این جور فیلمی ببینم ولی اصلااا دوست ندارم دراینده همسرم ببینه

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....