2752
2734
عزیزم استراحت مطلق بکن، منم اونطوری شده بودم رفتم دکتر بهم استراحت مطلق داد، برگشتم چند روز فقط خواب ...

باشه عزیزم قربونت.خودم میگم نکنه عفونتی چیزی باشه میترسم برم دکتر بستری بشم بچه کوچک دارم.دکتر من زنگ بزنی فقط میگه بیا ببینمت اونجاهم میگه باید بستری بشی.

خدایا شکرت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه عزیزم قربونت.خودم میگم نکنه عفونتی چیزی باشه میترسم برم دکتر بستری بشم بچه کوچک دارم.دکتر من زن ...

عزیزم اگر این روزها استرسی داشتی یا استراحتت کم بوده از اینها میتونه ناشی باشه، و باید خوب استراحت کنی و یکی مواظبت باشه و کارهای خونه رو برات کمک کنه، اگر عفونت داشتی علائم عفونت باید داشته باشی، به هر حال به نظرم خوبه با دکترت مشورت کنی 

2731
عزیزم اگر این روزها استرسی داشتی یا استراحتت کم بوده از اینها میتونه ناشی باشه، و باید خوب استراحت ک ...

ممنونم عزیرم که وقت گذاشتی همدردی کردی ان شا الله بهترین ها برات پیش بیاد.

خدایا شکرت...
ممنونم عزیرم که وقت گذاشتی همدردی کردی ان شا الله بهترین ها برات پیش بیاد.

قربونت عزیزم، سلامت باشی، انشاالله نی نی نازت رو به سلامتی به دنیا بیاری و با سعادت بزرگش کنین. 

سلام.زیارتت قبول🌷حاجاتت روا 🤲

لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری و حاجت روایی و حل مسائل برای من و همسرم و خانواده هامون دعا کن 🌹

برای بیمارمون التماس دعا دارم که خدا بهش سلامتی کامل بده و نیازی هم به عمل نداشته باشه ان شاءالله 🤲 

برای شغل و ازدواج عالی و پایدار و عاقلانه برای برادرم هم التماس دعا دارم.قسمت ‌ و  روزی همه جوانان ان شاءالله 🤲 

با آرزوی سلامتی و تعجیل فرج امام زمان عج و سلامتی و حاجت روایی همه 🌷🤲🌷

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083

برای شفای هما دعا کن وبرای سلامتی و عاقبت بخیر وطول عمرباعزت هما وبچه هاش دعا کن درسخون وباادب وموفق باشن و برای یاسمن تنبلی چشمش خوب ونمره چشمش بالا نره ..درامدمون زیاد بشه وهرگز پول کم نیاریم طلبمون برسه وخریدامو انجام بدم