2733
2734
عنوان

اگر همسرتون دوس دختر داشته باشه قایمکی حرف بزنه و

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا  خیلی عصبی شدم میزان خشونتم بالا رفته کاش دوست دختر این مرتیکه دم دستم بودمیدونستم چیکارش ...

اینارو فقط باید واگذار کرد به خدا

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
من ساده باورش کردم بخاطر بچهام فقط. 

بسپرش دست خدا چندسال دگه روزگارش رومیبینی منم منتظر تقاص شوهرمم تازه شوهرم رفته بده منو به دختره هم گفته

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
2731
حالانمیگم که حتمابترسه امایجوری ازارش بده مثلاقدشومسخره کن چمیدکنم تحقیرش کن  بعدم اززندگیت مرت ...

هرراهی رو بگی امتحان کردم آخرش با کمال پرروی گفت من تورو نمیخام هی دنبال بهونه بود فقط ب فکراین بود با دوس دخترش بره صبح تا شب بگرده بچرخه بهش هزینه کنه بخدا ب من هزارتومنم پول نمیداد

دقیقاانشالله خداجوابشونوبده زن پاک وسالمشونه ترجیح میدن به یه هرزه ایدزی 😔

نگو که دلم خونه😔

هرراهی رو بگی امتحان کردم آخرش با کمال پرروی گفت من تورو نمیخام هی دنبال بهونه بود فقط ب فکراین بود ...

خدالعنتش بکنه اجی جداشوخدایی این چه ارزشی داره پیشش موندی اینطوری ذره ذره اب میشی بخدابرویه کار حتی اگه شره سطح پایین پیداکن اما عزت نفستوباموندن کناراین نابودنکن مستقل شو میدونم سخته اماشدنیه

خیلی ب خدا گفتم اما روز ب روز گردنش کلفتر شده🥲

به وقتش مطمعا باش صبر خدا40ساله خواهرمن

نگو که دلم خونه😔

توهم چنین تجربه ای داری قشنگم؟بخدا نر بد حتی لایق  یه خم هم نیست که به ابروت بیاد اوناهیچ ارزشی ندارن  لایق همون ادمهای لجن مثل خودشونن قدرخودتونوبدونیدارزش خودتونوبدونیدمبادا فکرکنید شمامشکل داشتیدکه اونارفتن دنبال یکی دیگه تنها دلیلش اینکه ذات نرتون خرابه وبی شرفه 😔🥺