2737
2734
عنوان

میخوام از سایت برم دوستای عزیزم

5326 بازدید | 59 پست

من تو دنیای واقعی همیشه مراقبم کسی رو نرنجونم اما انگار اینجا موفق نبودم ، حضورم باعث ناراحتی و اذیت بعضی کاربرا شده 

واقعا دیگه کم آوردم یکی تگم کرده میگه پز شوهرتو میدی و ماها ک مجردیم یا مشکل داریم حسرت میخوریم، حق الناس به گردنته🥺

خدا میدونه هیچ وقت قصد پز دادن نداشتم 

من اینجا هم از مشکلاتم گفتم و هم خوشیام 

بیشترم برای درددل میومدم چون به جز اینجا جایی ندارم 

اما دیگه نمیام واقعا نمیخوام باعث حسرت کسی بشم

تاپیک هامم به تدریج حذف میکنم 

توی این ۱۰ماهی که عضو این سایت شدم دوستای خوب و مهربونی  پیدا کردم ک همیشه  به من لطف داشتن و کمکم کردن خیلی دوستتون دارم 

و ازتون خداحافظی میکنم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم به کسایی که بهت مجبت دارن احترام بزار و بمون ،،بارفتنت صحه به حرف منتقد هات می‌زاری یخ عده مریضن وباعث ازار همه کاربرا بهشون اهمیت نده وحتی جواب پستهاشونونده عزیز دلم

حق داری عزیزم شنیدن این حرفا برای همه آزاردهنده است 

دلم میخواد بمونی ولی آرامش خودت مهم تره ❤

هر کاری که خوشحالت میکنه انجام بده دخترمهربون

انشالله هر جا هستی تندرست و  شاد باشی  

خدایا شکرت...

عامو ولشون کن خودت میدونی که چندوقتی یبار یه جنگ اعصاب راه میندازن..میگن حق الناس !!!بین هزارون کابراینجا  فقط شما حق الناس داری .اینا دیگه مشکل خودشونه توجامعه انواع زندگیا هست کسی که نتونه زندگی بقیه ببینه وبگه حق الناس دیگه واقعاااااا خیلی حسوده.....

تازه خانم خانما  قولت دادم بیام تاریخ ۲۰خرداد و۱۵تیر بهت یاد آوری کنم 😁کجاچنین شتابان😃

امیدخدارفتی مشهد دعا یادت نره ‌انشاالله همیشه شاد وسرحال باشی شادی خانم🌹🌹

2740

شادی اصلا نباید بری من خودم از دوران نامزدیت دنبالت میکنم و برام مهم بود زندگیت چطور میشه الآنم خیلی برات خوشحالم ک خوشبخت شدی همیشه دنبالت میکنم و بیادت هستم بخاطر حرف چرت دونفر مارو میزاری و میری 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
ممنونم بچم ۲۷ هفته بدنیا اومد و نموند 😔

ای خدا چرا آخه؟؟؟؟هوفففف 

واقعا متاسفم ک این اتفاق افتاده🥲🥲🥲

خوبی خودت؟؟به خودت برس ک بدنت ضعیف نشه

ولی روح و روان آدم بهم میریزه😥😥😥

میشه واس حاجتم یه صلوات بفرستین ؟❤️اگ فرستادین لایک کنید منم واستون صلوات میفرستم
2706