2733
2734

من کلا دراز کشم حالم خوب نی 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من پارسال برای ی مشکلم از خدا از ته دل خواستم امسال شد 

خدایا ممنون ک هوامونو داری 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ینی چی که جواب میده ؟!! امشب نه بخاطر حاجت ! بلکه به احترام امام مون عزاداری میکنیم . حالا بینش حاجتتو بگو . اما اعمال امشب ضامن براوردن حاجت نیس

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2740

خانوما واسه زندگی برادرم هم دعا کنین لطفا هر چی  صلاحه پیش بیاد براش از  فکر و خیال قلبشم درد گرفته 💔

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
معلومه اعتقاد داریم

دوستان اگه کسی اعتقاد داره ۱۰۰ تا آیتالکرسی برام بخونه براش نذر نمک میکنم به نیت ۵ تن میبرم شاهچراغ خیلی حاجت میده 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
من پارسال برای ی مشکلم از خدا از ته دل خواستم امسال شد  خدایا ممنون ک هوامونو داری

میشه برای منم دعا کنی حاجت روا بشم؟ براتون صلوات میفرستم

کاربر سال 97_  یه صلوات برای رسیدن به حاجاتم؟ منم دعاتون میکنم❤ اقایون درخواست دوستی ندن🚫متاهل و متعهد🌈

اعمال که توی اینترنت هست جوشن کبیرم در اولویته این شبا 

و اینکه اعتقاد دارینم مسلما کسی که شیعه اعتقاد داره و بله جواب میده 

و به عبارتی کلی سرنوشت یکسال ادم تو این شبا نوشته میشه 

دانکی مانکی هر چی بگی هستم اگه از این لحظه به بعد بیام نی نی سایت به قول مامان:مدیونممم مدیون ،مدیون خودمو تموم آرزوهای قشنگم مدیون مامان و بابام و داداشم که انقدر واسم مایه گذاشتن و زحمت کشیدن مدیون تموم استعدادام مدیون تموم هوش و ذکاوتم مدیون خدا که این همه نعمت بهم داده مدیونم ضایع نکنم کسایی که به هر طرزی دلم شکستنو و کوچیکم کردن و اذیتم کردن یه روزی اینجا برمیگردم با کلیییی خبر خوب دوستتون دارم خداحافظظ نی نی سایت و نی نی سایتیای گرامی زندگی همه تون پر از رسیدن ها و نعمت و برکتت و شادی
2706